Paleta cieni Timeless Moments Affect- bezkonkurencyjna paleta w mojej kosmetyczce

 

  Jestem monotematyczna, jeśli chodzi o makijaż oka, lubię sięgać po beże, brązy, odcienie złota. Jest to najbezpieczniejsza opcja makijażu, sprawdza się na każdą okazję i nigdy nie wychodzi z mody. Gdybym miała wybrać jedną paletę, jaka będzie mi już zawsze towarzyszyć w makijażu, bez wahania wybrałabym Timeless Moments marki Affect. To moja aktualnie ulubiona paleta cieni. Sprawdźcie dlaczego.

  Paleta Timeless Moments to bardzo uniwersalna paleta cieni dla każdego, zwłaszcza osób początkujących swoją przygodę z makijażem. Kasetka zawiera w sobie 12 odcieni: 9 z nich ma matowe wykończenie i 3 błyszczące. Paleta posiada duże wygodne lusterko. Jej wygląd zewnętrzny jest delikatny i subtelny, ozdobne grafiki fajnie się prezentują.
  Zajmijmy się zawartością palety. Tak jak wspomniałam zawiera ona aż 12 kolorów, które mają matowe lub błyszczące wykończenie. Cienie są sporej wielkości (2g), każdy z nich ma podpis. Poniżej macie swatche kolorów, nie jest ono może zbyt wyraźne, ale zapewniam, że kolory mają dobre nasycenie, pigmentacja jest super. Struktura cieni jest kremowa, ale nie każdy kolor jest taki sam, zdążają się odcienie bardziej suche i te się troszkę osypują.


  Praca z paletą jest przyjemna, już przy jednym pociągnięciu pędzlem mamy ładny kolor. Odcienie pozwalają się łączyć, dobrze rozcierać, nie tworzą plam i rozkładają się równomiernie na powiece. Ich trwałość jest bardzo dobra, nie zbierają się w załamaniach, nie tracą na intensywności. Dla mnie nie mają większych minusów, poza drobnym osypywaniem, ale to normalne przy mocniejszych kolorach. Paleta Timeless Moments to jedna z dwóch marki Affect, jakie mam i obie są świetne pod względem jakości i trwałości. Jestem zadowolona i mam na oku teraz paletę do konturowania.

  Znacie palety do makijażu Affect?

3 komentarze:

  1. Bardzo ładne kolorki. Trwałość również cieszy.

    OdpowiedzUsuń
  2. W zapasach mam paletę cieni In The Spotlight tej marki :) Twoja jest bardziej uniwersalna jeśli chodzi o beżowe, spokojne makijaże na dzień :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger