Pudełko Pure Beauty z kosmetykami Mixa

 

   Kosmetyki Mixa dbają o skórę wrażliwą, która wymaga specjalnego traktowania, aby jej stan był zadowalający. Ekspert skóry wrażliwej- Mixa w swojej ofercie ma innowacyjne produkty, których specjalne formuły dostarczają skórze, to co dla niej najlepsze. Dzięki Pure Brauty mogę stosować te wspaniałe kosmetyki i zadbać o skórę swoją i swoich bliskich. Zobaczcie, co znalazłam w boxie Mixa.
  W niebieskim pudełku Mixa od Pure Beauty znajduje się cztery kosmetyki do skóry wrażliwej: Ceramide Protect krem ochronny, Urea Cica Repait multifunkcyjny krem, Ceramide Protect balsam do ciała i Ceramide Protect krem do rąk. Jak widzicie zawartość robi wrażenie, kosmetyki są pełnowymiarowe, ich opakowania są bardzo duże, więc może z nich korzystać cała rodzina. Zaletą kosmetyków Mixa są hipoalergiczne składy stworzone przy współpracy z dermatologami, działanie potwierdzone badaniami.

Ochronny krem Ceramide Protect  Krem ochronny Ceramide Protect nadaje się do stosowania na twarz, ciało i dłonie. Przeznaczony jest dla skóry bardzo suchej i wrażliwej. W jego składzie znajduje się: ceramidy, skwalan, gliceryna, masło shea, olej z nasion słonecznika. Efekty potwierdzone badaniami: intensywne nawilżenie, ochrona i wsparcie bariery skóry, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru.  

Multifunkcyjny krem Urea Cica Repair+  Krem multifunkcyjny dla skóry suchej i szorstkiej. Eliminuje szorstkość, łuszczenie, regeneruje, chroni i nawilża skórę. Tłusta konsystencja na skórze jest lekka i szybko się wchłania. W składzie najważniejszy jest mocznik, który silnie nawilża , złuszcza i działa antybakteryjnie. Ponadto w składzie znajduje się: niacynamid, masło shea, gliceryna, olej z nasion słonecznika, pantenol.

Balsam do ciała Ceramide Protect  Balsam silnie i na długo nawilża skórę, eliminuje przesuszenia, chroni i wspiera barierę skóry, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki. W składzie znajduje się 6% kompleks składników aktywnych takich jak: ceramidy, lipidy, gliceryna, masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej sojowy.  

Krem do rąk Ceramide Protect  Krem o intensywnym działaniu nawilżającym, odżywczym idealny do skry bardzo suchej, przesuszonej i wrażliwej. Bogata formuła składu regeneruje skórę, nawilża, odżywia i chroni przed wysuszeniem. W składzie znajdują się: ceramidy, gliceryna, masło shea.

Znacie kosmetyki do pielęgnacji Mixa?


 

Współpraca reklamowa.

 #mixa #skincare #mixabodyjar #ceramideprotect #ureacicarepair
@mixa_polska

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger