„Rozgrywka z sąsiadem”- R. L. Mathewson   Jakie macie stosunki z sąsiadami? Ja na szczęście trafiłam do tej pory na całkiem przyjaznych sąsiadów i nie miałam z nimi problemów. Jednak są osoby, które muszą męczyć się z nieznośnymi sąsiadami i znosić ich wybryki w ciszy, ale do czasu. Tak właśnie dzieje się w książce Rozrywka z sąsiadem.


sąsiad z piekła rodem

Rozgrywka z sąsiadem. Sąsiad z piekła rodem

  „Haley ma wszystkiego dość. Przez całe swoje życie w sytuacjach stresowych się wycofywała. Pozwalała ludziom sobą pomiatać i przez ostatnie pięć lat znosiła wybryki pewnego sąsiada. Ale koniec z tym. Teraz Haley wreszcie postawi na swoim i pokaże, co o nim myśli.
  Opracowuje plan gry i obiecuje sobie, że nie zapomni, na co naprawdę stać jej wrednego sąsiada. Będzie czujna i waleczna.
  Jason nie spodziewał się, że gdy zniszczy kwiaty sąsiadeczki, ta rzuci się na niego niczym Rambo. Co nie zmienia faktu, że właśnie wtedy naprawdę ją dostrzegł. I musiał przyznać, że całkiem mu się spodobało to, co zobaczył.”sąsiad z piekła rodem

  Haley to młoda kobieta, która pochodzi z bogatej rodziny, ale nie korzysta z majątku. Sama na wszystko chce zapracować i być niezależna. Mieszka w małym domu i pracuje w prestiżowym liceum. Jest cicha, skromna i nieśmiała, pozwala innym sobą pomiatać i chowa się w cieniu. Jednak to wszystko dzieje się tylko do pewnego czasu, a potem dziewczyna staje się odważna, pewna siebie i dążąca do swojego celu. Jason to sąsiad Haley, także pracuje jako nauczyciel w tej samej szkole. Od momentu, kiedy zamieszkał obok dziewczyny, zraził ją do siebie, a ona go unikała jak mogła. Nie znosiła jego wybryków i choć starała się ze spokojem na to patrzeć, wszystko się zmieniło, gdy ten zaczął niszczyć jej rabatkę kwiatów. Zaatakowała Jasona co było początkiem ciekawej znajomości. Haley i Jason zaprzyjaźnili się ze sobą i traktowali w szczególny sposób. Z czasem jednak oboje poczuli więcej, jednak nie chcieli się przyznać, co doprowadziło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Wszystko się psuje i przyjaźń znika, ale czy na zawsze, a może jej miejsce zastąpi większe uczucie? Tego dowiecie się już z książki.r. l. mathewson

  Rozgrywka z sąsiadem to lekka i przyjemna historia. Pełno w niej zabawnych sytuacji, które wywołują śmiech. Pokazuje osoby, podobne, a jednocześnie z dwóch różnych rodzin, które diametralnie się od siebie różnią. Rodzina Haley patrzy na pieniądze i pozycję, a w rodzinie Jasona ważna jest miłość i … jedzenie. Oboje mimo wszystko świetnie się dogadują, a ich przyjaźń jest bardzo mocna. Książka pokazuje, w jaki sposób może przyjaźnić się kobieta z mężczyzną i jak ważne jest to w związku ze sobą. Bycie razem nie zwalnia nas z bycia przyjacielem swojego partnera, te dwie rzeczy świetnie się uzupełniają. Bardzo przyjemnie czytało mi się książkę i cieszę się, że miałam taką okazję. 


Informacje techniczne:
Tytuł: Rozgrywka z sąsiadem
Autor: R.L. Mathewson
Wydawnictwo: Wydawnictwo niezwykłe
Ilość stron: 268


  Sięgacie po takie lekkie i przyjemne książki, czy wolicie mocne historie?
13 komentarzy:

 1. To z pewnością ciekawa książka, ale ja za takimi historiami nie przepadam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami i za takimi lekkimi pozycjami tęsknię i choć rzadko po nie sięgam, to jednak sięgam. Ale okładka rodem z erotyka, odrzuca mnie :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie lekkie lektury czasami sobie lubię przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym się tak zmienić jak Haley bo też jestem osobą cichą, spokojną i nieśmiałą. To jest bardzo cenne, gdy ktoś co ma wszystko chce sam zapracować na swój sukces. Ciekawa może być ta książka:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię czasem przeczytać takie lekkie książki, myślę że spodobałaby mi się ta książka 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam tę ksiązke. Dla mnie to idealna historia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale po Twojej recenzji mam na nią wielką ochotę. Myślę,że sięgnę, dobranoc

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo fajnych i pozytywnych recenzji czytam na temat tej książki :) Bardzo chcę ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi super. A tak przyjaźń kobiety i mężczyzny gdy są razem jest piękna

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubie lekkie takie historie, szybko się je czyta. na jeden poranek czekający na lekcje - idealne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem wielką fanką lekkich historii :) Dlatego często sięgam po takie książki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo mi się podoba ta książka. Właśnie za tę lekkość i fakt, że czyta się ją za pierwszym podejściem. No i mam sentyment do niej ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Lekka książka jest to coś dla mnie. Tym bardziej że już zaraz wakacje.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger