„Czerwony kapturek i wilcze serce”, Paulina Zalecka

 

  Czytacie retellingi bajek? Ja po tej wersji Czerwonego kapturka, wiem że przeczytam każdy, jaki trafi w moje ręce. Paulina Zalecka stworzyła nową mroczną wersję bajki dla dorosłych, gdzie to Kapturek jest zły, a Wilk nie zjada babci, a dziewczynę, która posiada największą kobiecą broń. Ciekawi tej historii?
  Delilah nie ma łatwego dzieciństwa, jej ojciec to tyran i mimo matki, która ją kocha i chce chronić, dziewczynka cierpi. Ojciec na oczach dziecka morduje jej matkę, a ją samą zaczyna szkolić erotycznie, aby sprawdziła się jako żona przywódcy gangu Żmij. Ojciec sprzedaje swoją córkę za miejsce w gangu, gdzie nie liczą się z kobietami, które dla ich członków są przydatne tylko w łóżku. Dziewczyna nie potrafi znieść upokorzeń, bólu i tresury, dlatego pewnej nocy ucieka do lasu z nadzieją, że zostanie pożarta przez wilki. Chodząc po lesie w czerwonej narzucie matki spotyka chłopca, z którym się zaprzyjaźnia i poznaje czym jest bezpieczeństwo. Nastolatkowie spotykają się nocą, dzięki czemu łatwiej im znieść swoje życie. Delilah nazywa chłopca Wilcze serce, a ten ją Czerwony Kapturek. Oboje nie znają swoich prawdziwych imion, nie wiedzą o sobie nic prywatnego, ale obiecują sobie zawsze być razem. Niestety pewne wydarzenie rozdziela ich na kilka lat, a gdy ponownie się spotykają nie są tymi samymi dziećmi, co kiedyś. Czerwony kapturek to piękna, młoda kobieta, która została wytresowana, aby uwodzić i wzbudzać pożądanie. Wilcze serce to dorosły mężczyzna, który ma władzę i spełnia swoją zemstę. Czy mimo lat ich miłość przetrwała? Czy ponownie spotkanie okaże się początkiem szczęścia, czy zagłady?
  „Czerwony kapturek i Wilcze serce” to mroczna, bolesna i nadzwyczajna opowieść o dwójce dzieci, którzy stracili rodziców. Los ich nie oszczędza, a otoczenie dyktuje warunki życia. Delilah ma zostać żoną przywódcy gangu, a raczej jego zabawką erotyczną i do tego przygotowuje ją ojciec. Brayden ma pomścić śmierć rodziców, odzyskać władze i stworzyć na nowo gang Wilków. Oboje są szkoleni, oboje się zmieniają w ciągu kilku lat. Dziewczyna umie wykorzystać swój urok, pożądanie, jakie wywołuje w mężczyznach, jest jej bronią i zagładą Bezduszny i waleczny mężczyzna ze złamanym sercem, chce śmierci człowieka odpowiadającego za jego śmierć rodziców i zniszczenie jego życia. Ich przeznaczeniem jest ciągła walka, a pojawiająca się miłość zakłóci im jasność myślenia. Będą oboje walczyć z wrogiem i sobą, chcąc osiągnąć wygraną, posuną się do wszystkiego. Ta walka będzie na śmierć i życie. Kto wygra? Kto obejmie władze?
  Ta historia to prawdziwa huśtawka emocji, doznań i niespodziewanych wydarzeń. Autorka stworzyła świetną fabułę, która porywa czytelnika od pierwszej strony i niesie przez nieznany świat do końca. Trudno oderwać się od tej historii. Jest to mocny dark erotyk, który przeznaczony jest tylko dla dorosłych czytelników. Opisy scen erotycznych są brutalne, mocne i kontrowersyjne, ale idealnie pasują do świata, gdzie trwa akcja. Ta historia jest nieprzewidywalna, grzeszna i bardzo odważna. Bohaterowie zostali świetnie opisani, mijające lata zmieniły ich, osobowość, podejście do życia i dodały sił.

  Dla czytelników lubiących mroczny erotyczny i z powiewem fantastyki klimat to idealna propozycja. Ja jestem zachwycona piórem autorki i już mam w planach czytanie kolejnych jej książek. Polecam, jeśli macie odwagę wejść do lasu, gdzie spotkacie „Czerwonego Kaptura i Wilcze serce”. Książkę kupicie w księgarni Taniaksiazka.pl

Znacie tę książkę?


Współpraca reklamowa z księgarnią Tania Książka

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger