Co obejrzałam ostatnio na Netflixie? Poznaj trzy fajne seriale, które warto obejrzeć

 

  W ostatnim czasie praktycznie wcale nie oglądam tradycyjnej telewizji. Nudzą mnie seriale, filmy są powtarzane, a teleturnieje mało wciągające. Wybieram Netflix, platformę gdzie mogę oglądać, co chcę i kiedy mam możliwość. W ostatnim czasie głównie siedzę z synkiem, który przechodzi skok rozwojowy i chyba zaczyna się ząbkowanie, więc śpi na rękach, a ja w tym czasie oglądam seriale. Udało mi się obejrzeć ostatnio dwa nowe seriale i drugi sezon serialu, który oglądałam już dawno. Zaczęłam kolejna dwa, ale nie zaciekawiły mnie, więc nie oglądam dalej. Możecie mi coś polecić w komentarzach, najchętniej gatunek dramat, thriller, romans.


Triada

 


  Trzy identyczne kobiety, każda żyje inaczej. Jedna w bogatym domu, druga należy do klasy średniej, a trzecia biednej. Są takie same, a jednocześnie całkiem inne. Rebecca poznaje swojego sobowtóra- siostrę i postanawia odkryć kim jest. Szukając odpowiedzi poznaje kolejną siostrę, razem pokonują przeciwności losu i zagrożenia, aby dowiedzieć się czemu i kto ich rozdzielił w dzieciństwie.

  Triada to mini serial dramatyczny, trzymający w napięciu, pełen tajemnic, zagadek i niejasności. 8 odcinków, które wciągają i ciężko się oderwać od oglądania. Podejrzenia, jaka jest prawda, próby rozwiązania zagadki są ekscytujące, ale zakończenie i wyjawienie prawdy zdumiewające. Czegoś takiego się nie spodziewałam.
W roli głównej Maite Perroni.

Zemsta pięciu sióstr

 


  Pięć kobiet o tym samym imieniu i znamieniu na pośladku. Postanawiają odkryć co ich łączy, kto jest ich ojcem i co się wydarzyło, że każdej z nich matka nie żyje lub nie ma z nią kontaktu. Młode kobiety odkrywają prawdę, zamieszany jest w to świat polityki i ich przestępczej działalności. Postanawiają się zemścić. Czy zemsta, którą obrały Juany dojdzie do skutku? Kto jest winny?

  Ciekawy serial, troszkę chwilami przewidujący, ale fabuła dobra. Pięć młodych kobiet szukających prawdy, każda z nich inna i wprowadzająca w całość super klimat. Zostają wplatane w sieć intryg, kłamstw i niebezpieczeństwa. Warto obejrzeć. Zakończenie daje nadzieję na kolejny sezon.

Sex/Life

 


  Billy prowadzi ułożone życie. Ma męża i dwójkę dzieci. Tęskni jednak za dawnymi czasami, randkami i upojnymi zbliżeniami. Pisze pamiętnik i wspomina swoją wielką miłość Brada i fantazjuje. Wszystko się komplikuje, kiedy Brad ponownie pojawia się w jej życiu, a Billy uświadamia sobie, że mogłoby ono wyglądać inaczej. Czy kobieta zostanie w domu z rodziną, czy pójdzie szukać szczęścia z byłym kochankiem, a może obierze całkiem inną ścieżkę i diametralnie zmieni swoje życie.

  Sex/Life to kontrowersyjny serial. Aktualnie drugi sezon jest nowością na platformie Netflix. Opowiada o lasach ustatkowanej dojrzałej kobiety, która tęskni za latami wolności. Podejmuje ona decyzje, które nie zawsze są dobre i zwalnia hamulce racjonalnego myślenia i działania. Serial zawiera dużo scen łóżkowych i przeznaczony jest dla pełnoletnich osób.

„Miłość potrafi przerażać jak życie. To ciąg ryzykownych decyzji, tych które podjeliśmy, tych których nie podjeliśmy i tych których żałujemy, że nie podjeliśmy. Największym ryzykiem jest zwolnić hamulce. Uwolnić się od przeszłości, żyć chwilą i wierzyć, że sami tworzymy swoją przyszłość.” (Słowa Billy)


 

 Sprawdź → Seriale na Netflixie, które polecam obejrzeć

 

Oglądaliście, któryś z tych seriali?

 

5 komentarzy:

 1. oglądałam triadę, bardzo mi się podobał ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszą propozycją chętnie zobaczę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tych trzech najchętniej obejrzałabym serial Triada. Niestety nie mam Netflixa.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jestem mało serialowa, ale odkąd mam grypę obejrzałam 3 filmy i 2 bajki na netfixie. Filmy to: Nie patrz w górę, Miłość do kwadratu, cz.1 i 2, a bajki to Morska Bestia i Wyprawa na Ksieżyc.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kojarzę seriale ale żadnego nie oglądałam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger