„Występne pragnienia. Nieczyste zagrania”, K. C. Hiddenstorm

 

  Trylogia „Nieczyste zagrania” kończy się tomem Występne pragnienia. Autorka żegna się z naszymi bohaterami na dobre, a jednocześnie daje nam ciekawą historię, która w głównej mierze dotyczy Thomasa i Alyssy. Co połączyło tę dwójkę?


Występne pragnienia książka


„Po przyjeździe do Kalifornii, Thomas Hopewell poznaje w barze charyzmatyczną blondynkę Alyssę i spędza z nią noc. Kiedy po jakimś czasie ich drogi znowu się krzyżują, namiętność wybucha ze zdwojoną siłą. Mężczyznę intryguje nie tylko oryginalna uroda kobiety, ale również jej osobliwe szaleństwo. Thomas szybko przekonuje się, że Alyssa z nieprawdopodobną łatwością przyciąga kłopoty. Jest jednak w niej coś, co każe mu ją z nich ratować. Nawet wtedy, kiedy kłopoty są znacznie większe, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, stawka przewyższa wszystko, o co do tej pory grał w życiu, a czasu jest tyle, co na lekarstwo…”


  

 Thomas po ostatniej akcji, która miała miejsce w drugim tomie Grzeszne intencje przebywa na wakacjach. W barze poznaje szalona Alysse i spędza z nią noc. Kiedy wydaje się, że mają więcej się nie spotkać, mężczyzna dostaje zlecenie od „firmy”. Jego celem jest Alyssa, która sama na siebie go złożyła. Thomas zaskoczony zachowaniem kobiety postanawia jej pomóc i tym samym naraża się na niebezpieczeństwo. Wkrótce oboje muszą uciekać i stawić czoła śmierci. Czy uda im się uciec?


Recenzja książki Występne pragnienia


  Alisse i Thomasa poznaliśmy w poprzednich tomach, jednak uważam, że ich historię można czytać bez znajomości wcześniejszych części serii. Ona piękna, bogata i nieszczęśliwa, szuka "śmierci". On przystojny zabójca na zlecenie, odważny i ryzykowny. Oboje są do siebie podobni, lubią adrenalinę i dobrą zabawę, a szaleństwo to ich drugie imię. Taka para nie może przynieść nic dobrego. Ich znajomość jest wybuchowa, pełna emocji, pożądania i niebezpieczeństwa. Jedna nic nieznaczącą noc zmienia się w „przyjaźń”, która ciągnie ich ku zagładzie. Książka pokazuje szaloną historię, która pobudzi Wasze zmysły i zapewni udaną rozrywkę na czas czytania. Wiele scen erotycznych urozmaica akcje z niebezpiecznym wątkiem, który dla mnie mogłaby być bardziej rozbudowana, brakowało mi „walki dobra ze złem”, która powodowałaby gęsią skórkę. Całość czyta się szybko, ciekawość przyspiesza chęć poznania dalszych losów bohaterów, którzy są bardzo charakterystyczni.

  Znacie serię „Nieczyste zagrania”?

 

8 komentarzy:

 1. Niebawem będę miała ją na uwadze, jestem ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam serii, ale nie buszuję w tym gatunku literackim, za to moja przyjaciółka świetnie się w niej odnajduje, zatem podsunę jej pomysł na te przygody czytelnicze. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciesze sie, ze ksiazka Ci sie podobala, to najwazniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam akurat tej serii, ale zaciekawiłaś mnie nią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To akurat nie jest mój gatunek, ale polecę przyjaciółce :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger