„Żądze”, Katarzyna Nowakowska

 

   „Żądze” to ostatni tom gorącej serii „Skandal” od Katarzyny Nowakowskiej znanej jako Kasia Haner. Kończy się droga Julii, która musiała przejść przez skandal, aby dojść do szczęścia i prawdziwej miłości. Jak wyglądała jej droga, niczym doszła do mety spokoju?


Żądze Katarzyna Nowakowska

„Wreszcie miało być jak w baśni (choć takiej tylko dla dorosłych): namiętny narzeczony, wymarzony ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami. Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało – dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

Tyle że Julia już dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli sobą pomiatać. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła!”


Książka żądze

  Julia postanawia wyjść za Gasparda, jest w nim zakochana, ale nie daży go miłością. Czuję, że jej małżeństwo to dobry krok, że będzie szczęśliwa u boku francuskiego biznesmena. Poświęca się pracy, spełnia swoje marzenia w tworzeniu hotelu w Paryżu. Jej życie wydaje się ułożone i spełnione, ale do czasu kiedy zostaje zawiedziona przez swojego męża, a na jej drodze ponownie staje James. Czy Julia dobrze zrobiła wychodząc za Gasparda? Czy jej miłość do Jamesa umarła?


Żądze recenzja książki


  „Żądze” kończą opowieść o losach Julii, która mimo pozorów nie miała łatwego życia. Była wykorzystywana przez ojca, musiała ciągle udowadniać swoją wartość. Została oszukana przez Jamesa, zdradzona i wytykana palcami przez media. Przed wielkim skandalem uchronił ją Gaspard, który swoim sposobem bycia zawrócił w głowie Julii. Kobieta chce być szczęśliwa, ale nie jest to łatwe przez to, co spotkało ją wcześniej. Autorka zamyka otwarte wcześniej wątki, wyjaśnia poruszone tematy we wcześniejszych tomach, pokazuje trudną i wyboistej drogę Julii do miłości. Pokazuje, że nie każde uczucie jest warte uwagi, że nie każda miłość ma możliwość wygrać z losem. Wiele się dzieje w tej książce, akcja zaskakuje, a samo zakończenie jest zdumiewające. Nie spodziewałam się takiego końca, Julia mnie zaskoczyła, tym z kim postanowiła na dobre ułożyć swoje życie. Polecam przeczytać całą serię, która jest udana.

  Czytaliście serię Skandal?

 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Słowne.

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ja też nie, ale siostra od czasu do czasu sięga po książki tej autorki.

   Usuń
 2. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale siostra chętnie sięga po jej pozycje. Ma sporo do nadrobienia w tym zakresie i nie jestem pewna czy zna ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie przekonują już same okładki. Cała seria bardzo fajnie się prezentuje. Chyba w końcu nadszedł czas dac szanse tej historii, skoro ukazała się już w całości :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Plus dla autorki, że kończy wszystkie rozpoczęte wątki i wyjaśnia wszelkie niewiadome. Nie każdy tak robi, a to mnie strasznie denerwuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł podsunę pod rozwagę mojej córce, może ją zainteresować, bliskie jej klimaty czytelnicze, na odstresowanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się zakończenie serii chociaż trochę inaczej ją sobie wyobrażałam. Kasia mnie zaskoczyła, ale na plus.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podobała mi się ta książka i już nie mogę doczekać się kolejne pozycji od Kasi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger