„Niebezpieczny trójkąt. Game Over”, Kamila Andrzejak-Wasilewska

 

   „Game Over” to zakończenie trylogii „Niebezpieczny trójkąt”. Historia Nikoli i braci Parker była naprawdę świetna, a jej zakończenie wciskające w fotel. Żałuję, że to już koniec, podobał mi się ten niestandardowy trójkąt miłosny, który stworzyli bohaterowie.


Niebezpieczny trójkąt gamę over


„O obietnicach się nie zapomina. Nigdy.

Nikola budzi się w mieszkaniu, które wydaje jej się zupełnie obce. Powoli zaczyna przypominać sobie ostatnie wydarzenia, przed oczami przewijają jej się niewyraźne obrazy – alarm bombowy w siedzibie firmy, Seweryn, Ashton Young, jakieś prochy i te słowa: „Alan żyje”… Po ryzykownej próbie ucieczki wszystko zaczyna dziać się w szaleńczym tempie. Wrzucona w wir wydarzeń dziewczyna nie wie, któremu z Parkerów może i powinna zaufać – jest ich trzech, a każdy z nich ma wobec niej inne zamiary. Serce i ciało Nikoli już jednak wybrało, choć ona wciąż odsuwa od siebie tę niewygodną myśl. Jak jednak przeciwstawić się pożądaniu i… miłości? Wkrótce okaże się, że w świecie pełnym przemocy i intryg jest miejsce na coś, o co warto walczyć do samego końca…”
  Nikola budzi się w obcym miejscu, po chwili odzyskuje świadomość i wie, że została porwana. Jest zaskoczona tym, czego się dowiedziała: Alan żyje i ma jeszcze jednego brata Ashtona, Seweryn, który ją zdradził. Po ucieczce nie wie, komu może zaufać, czuję się oszukana i skrzywdzona. Jedynie czego pragnie to chronić swojego synka. Ma mętlik w głowie, boi się swojej przyszłości. Nie wie, który z braci Parker naprawdę ją kocha, a który chce "zniszczyć". Co stanie się z Nikolą? Czy stworzy związek z którymś z braci Parker, a może na jej drodze pojawi się ktoś inny?


Kamila Andrzejak-Wasilewska game over


  „Game Over” to najcieńszy tom z całej trójki, ale najbardziej wciągający. Kiedy sięgałam po książkę, aby ją zacząć ok godziny 22 to przed pierwszą w nocy odkładałam ją całą przeczytaną. Nie mogłam oderwać się od tej historii, chciałam poznać jej zakończenie. Cała historia bardzo mi się podobała. Autorka stworzyła ciekawą, pełną zagadek, tajemnic, intryg i erotycznych scen historię. Niebezpieczny trójkąt pomiędzy Nikolą, Sewerynem i Alanem wywoływał u mnie lawinę różnych emocji, zakorzenił się w pamięci. Ta historia jest niezwykle oryginalna, nietuzinkowa i wciągająca. Podoba mi się fabuła i jej rozwój, nie spodziewałam się takich wydarzeń. Jestem pod wrażeniem pomysłów autorki i chętnie sięgnę po inne jej książki, a Wam polecam serię Niebezpieczny trójkąt.

  Ps. Właśnie się dowiedziałam, że będzie jeszcze jeden tom tej historii, co bardzo mnie ucieszyło i z niecierpliwością wyczekuje kontynuacji.

Znacie tę trylogię?Za książkę dziękuję wydawnictwu Nova Res

9 komentarzy:

 1. Całkiem ciekawie się zapowiada ta książka. Lubię tego typu książki od czasu do czasu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o tej trylogii, ale czuję się zaintrygowana, więc wpisuję ją na swoją czytelniczą listę. Tym bardziej, że nie miałam jeszcze do czynienia z twórczością tej autorki, więc chętnie to nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiło mnie, ale jak to jest trzeci tom to nie mam już szansy na nadrobienie takiej ilości ksiażek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nikola znalazła się w strasznym położeniu, wolę czytać o silnych kobietach choć ta książka z pewnością wciąga

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam jeszcze o tej trylogii. Chętnie poczytam, gdy znajdę chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. niestety jeszcze nie zapoznałam się z tą trylogią ale wszytsko przede mną może się uda niedługo

  OdpowiedzUsuń
 7. O książkach tej autorki nie słyszałam wcześniej. Sama jednak bardzo lubię taką teatykę w literaturze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem fanką trójkątów miłosnych i raczej nie czytam takich książek, gdzie występuje ten wątek ;) Więc raczej odpuszczę sobie całą serię, ale cieszę się, że tobie przypadła do gustu ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam ale muszę nadrobić zaległości :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger