„Kreol”, Meghan March

 

  Lubię książki Meghan March, jest to jedna z moich ulubionych zagranicznych autorek. Ma dobre pomysły na swoje książki, wykonanie nie budzi zastrzeżeń, a przyjemność z czytania jest wielka. Z chęcią sięgam po jej książki i tak też było z najnowszą serią Magnolia, wydaną przez wydawnictwo Editio.


Kreol Meghan march


  „Moses Buford Gaspard wyjechał z Nowego Orleanu piętnaście lat temu. Przez nią. Teraz wrócił. Dla niej. W końcu zrozumiał, jak fatalny błąd popełnił. Nie było dnia, w którym by o niej nie myślał. Ale że znał Magnolię dobrze, wiedział, że nie będzie łatwo ją odzyskać. Zraniona lwica nigdy nie wybacza. Moses jednak nie przyjął tego do wiadomości. Przywiózł z Nowego Jorku tylko jeden prosty plan: przyszłość z tą kobietą.


Książka kreol


  Magnolia to silna kobieta, już jako dziecko los nie był dla niej łaskawy. Jako młoda kobieta przeżyła huragan, została burdelmama i żyła, aby coś osiągnąć. W nastoletnich latach poznała Mosesa, mężczyznę, który zmienił cały jej świat. Razem spędzili dwa tygodnie, po których on wyjechał z obietnicą powrotu. Wraca po 15 latach i na nowo próbuje wejść w życie Magnolii. Kobieta czuje się zraniona, układa swoje nowe życie, gdzie nie ma miejsca na przeszłość. Na drodze do jej spokoju staje płatny zabójca. Kto i dlaczego chcę zabić Magnolię? Dlaczego Moses wraca do miasta po tylu latach? Czy para odnajdzie się w nowej sytuacji?

  Kreol to kolejna książka Meghan, która mnie zachwyciła. Niewątpliwie jest to historia, do której z chęcią będę wracać. Mamy piękną i silną bohaterkę, która nie potrzebuje mężczyzny, aby poradzić w sobie w życiu. Mamy mężczyznę, który jest tajemniczy i wywołuje gęsią skórę swoją osobą. Wartka i płynna akcja, która pozwala poczuć liczne emocje. Niebezpieczeństwo, tajemnice, miłość, morderstwa, powrót do przeszłości to wszystko razem tworzy prawdziwy huragan. Nie jest to historia, przy której wieje nudą, a samo zakończenie sprawiło, że od razu sięgnęłam po drugi tom mimo późnej godziny w nocy. Polecam.


Kreol Meghan march recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Kreol
Seria: Magnolia
Autor: Megan March
Wydawnictwo: Editio RedLubicie książki Meghan March?


5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa propozycja, zresztą jak zawsze. Z chęcią po nią sięgnę w wolnym czasie, ale to jak przeczytam wszystkie poprzednie propozycje wreszcie :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam okazji zapoznać się z twórczością Megan March, jednak sporo osób poleca jej książki i się nimi zachwyca. Chętnie polecę jakiś tytuł siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie takie historie lubię, niezależnych bohaterów, którzy radzą w sobie w życiu. nie wiem, czy znajdę czas na tę serię, ale na pewno będę ją polecać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyglądałam się tej książce i zastanawiałam się, czy warto będzie ją kupić. Nie jest to może mój najukochańszy gatnuek, ale czasem coś innego też można poczytać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger