Błyszczyk do ust THRILL SEEKER GLASSY GLOSS Rimmel

 

   Błyszczyki do ust Glassy Gloss to nowość w linii Thrill Seeker marki Rimmel. Dzięki nim usta zyskują wygląd z efektem WOW, dlatego takie produkt powinien znajdować się w torebce każdej kobiety. Przeczytajcie, dlaczego został moimi hitem.
  Błyszczyk Thrill Seeker Glassy Gloss ma standardowy wygląd, proste opakowanie o pojemności 10ml. Przeźroczyste opakowanie pozwala kontrolować zużycie i daje możliwość „podglądu” danego koloru. Duży ścięty aplikator to mięciutki puszek, który sunie po ustach jak miękkie masełko. Aplikacja mimo jego wielkości jest łatwa i precyzyjna. Zapach jest słodki i owocowy.
  Produkt można wybierać wśród kilku kolorów, mój to nr 500 pine to the Apple. Kolory są różne, ale na ustach nie dają mocnego efektu, jest to tylko poświata. Efekt, jaki pozostawia błyszczyk to: uwydatnienie ust, optyczne powiększenie, lustrzany blask (efekt mokrych ust). Wargi nie kleją się, nie wysuszają, a przeciwnie zyskują nawilżenie dzięki zawartości kwasu hialuronowego i kompleksu trzech antyoksydantów w składzie.
  Błyszczyk Glassy Gloss jest idealny na wakacyjny lekki i świeży makijaż. Zapewnia ładny blask i podkreślenie ust bez wyraźnego koloru, dodatkowo nawilża i pielęgnuje.

Znacie ten błyszczyk?

 

Wpis reklamowy. Produkt z pudełka Pure  Beauty

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger