Ulotki na stojakach- tradycyjna reklama wciąż górą

 

   „Reklama dźwignią handlu”- to hasło obowiązuje od dawna i zawsze pozostanie na powierzchni. Dobra reklama jest w stanie zdziałać cuda dla danego biznesu czy działalności. Warto wykorzystywać różne sposoby marketingu nie zapominając o tych najprostszych jak ulotki i foldery reklamowe. Stojaki na ulotki to świetne rozwiązanie, aby zwrócić uwagę np. przechodniów na naszą reklamę i zachęcić do zabrania ze sobą ulotki.  Stojaki to doskonały sposób na prezentację ulotek, folderów czy magazynów, które reklamują nasz biznes czy ofertę. Dobrze usytuowane stojaki, zwracają uwagę ludzi, którzy z zainteresowania lub ciekawości sięgną po materiały reklamowe i zapoznają się z ich treścią. Takie stojaki to dobry wybór na różnego rodzaju targi, konferencje, a także miejsca publiczne np. przed lokalami gastronomicznymi czy usługowymi. Przyciągająca uwagę dobrze zrobiona i wyeksponowana ulotka to dobra tradycyjna reklama dla wielu działalności. Najważniejsza jest ulotka, jednak jej umieszczenie jest równie bardzo ważne, dlatego decydując się na stojak, warto wziąć pod uwagę jego wielkość, ilość miejsca na ulotki, usytuowanie półeczek czy gablot, a także ogólny wygląd, który nie pozostanie obojętny przechodniom. Fajnym pomysłem jest stojak z dużym i czytelnym logo firmy oraz miejscem na większą ulotkę, która jest umieszczona w stojaku na stałe. Jeśli skończą się tradycyjne małe ulotki potencjalny klient może zapoznać się z skróconą wersją ulotki umieszczoną w panelu stojaka.

  Stojaki na ulotki VERACO to doskonałe rozwiązanie do ekspozycji ulotek na zewnątrz (ulica) lub wewnątrz (sklep, salon, hala). Oferta marki jest różnorodna, znajdziemy w niej stojaki w różnych rozmiarach i formatach, dzięki czemu łatwo można je dostosować do swoich potrzeb.Wpis reklamowy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger