"Weel Played" Vi Keeland i Penelope Ward

 

   Jakiś czas temu pomyślałam, że brakuje mi lekkiej książki, gdzie uczucia, marzenia i zwykłe życie będzie na pierwszym miejscu. Na moje szczęście szybko znalazłam odpowiednią historię, która spełnia te kryteria. "Weel Played" to wspaniała historia, przy której czytaniu odpoczywałam jak już dawno nie było mi dane.
  Presley razem z synem Alexem przyjeżdża do zajazdu, który chłopiec odziedziczył. Część posiadłości należy do brata ojca chłopca- Leviego. Presley pragnie przywrócić zajazd do życia, zamieszkać w nim na stałe z synem i ułożyć swoje życie. Levi chce sprzedać majątek i podzielić się pieniędzmi. Wizja obojga się różni, muszą razem podjąć decyzję i robią zakład. Jeśli kobiecie uda się wynająć pokoju na czas lata, Levi pozwoli jej prowadzić zajazd. Miejscówka wymaga remontu, jednak Presley się nie poddaje i działa. Wspólne mieszkanie zbliża do siebie Presley i Leviego, mimo że początek nie był łatwy. Oboje zaczynają czuć to, co zakazane, nie chcą skrzywdzić byłego partnera kobiety, a jednocześnie brata sportowca, a tym bardziej chłopca. Jaką decyzję podejmą, gdy miłość wyjdzie na jaw?
  "Weel Played" to piękna historia o marzeniach, ich spełnianiu mimo przeszkód, o szukaniu swojego miejsca, o prawdziwej miłości, rodzicielstwie. Życie głównych bohaterów jest prawdziwe, czytając o nich, ma się wrażenie jakby żyli obok nas. Rodzące się uczucia stanowią mocny wątek, ale nie jest on najważniejszy. Bardzo dobrze autorki opisują potrzebę dwójki rodziców w życiu dziecka, życie sportowca, prawdziwą przyjaźń. Fabuła jest ciekawa, wiele wydarzeń jest zaskakujących, emocje między bohaterami są wręcz namacalne. Jest to romans obyczajowy, który szybko i przyjemnie się czyta. Przyjemna historia, która wywołuje w czytelniku niejednokrotnie uśmiech, a jednocześnie nakłania do przeanalizowania swoich rodzinnych powiązań.

Znacie twórczość tego duetu?


Współpraca reklamowa, książka od Wydawnictwa Editio Red

6 komentarzy:

 1. Będę miała tę książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam okazji poznać twórczości tego duetu, ale dzięki za informację! zapisuję tytuł!
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki tego duetu, zawsze mnie wciągają na maksa. Tej pozycji nie znam, ale z pewnością to zmienię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że ta książka zagranicznego duetu jest naprawdę warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje spojrzenie na książkę sprawia, że nie mogę się doczekać, aby samej przeczytać i po raz kolejny zanurzyć się w świecie twórczości tego świetnego duetu.

  OdpowiedzUsuń
 6. zaczytanamarzycielka821 lutego 2024 18:35

  Kiedyś czytałam dużo książek tych autorek osobno jak i w duecie. Tej nie znam ale chętnie również ją przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger