Pogrubiająco-wydłużająco-liftingujący tusz do rzęs Celebrity Lash Christian Laurent

 

  Będąc na zakupach w Hebe, trafiłam na prezentację tuszu Christian Laurent, zaciekawił mnie pokaz, a także sam produkt dlatego skusiłam się na zakup. Dodatkowo cena była zachęcająca z 69,99 produkt był przeceniony na 21,99zł. Przez kilka tygodni testowałam ten tusz i nadszedł czas, aby Wam go przedstawić. Myślę, że jest to produkt wart uwagi.
  Tusz znajduje się w standardowym opakowaniu, design jest bardzo elegancki i zwraca na siebie uwagę. Tusz zamieszczony jest dodatkowo w kartoniku. Pojemność opakowania to 7ml. Tusz Celebrity Lash posiada silikonową dwustronną szczoteczkę. Jest on nietypowa, włoski posiada z dwóch stron, są one różnej długości, układają się w łuk. Tak rozmieszczone włoski pozwalają dokładnie pomalować rzęsy od nasady po same końce. Tusz ma mocno czarny i nasycony kolor.
  Tusz Celebrity Lash Christian Laurent ma działać na trzech płaszczyznach rzęs, czyli pogrubiać, wydłużać i liftingować. Efekt, jaki daje to fajne i delikatne wydłużenie, które wygląda jakby rzęsy naprawdę były dłuższe. Pogrubienie także wygląda naturalnie, dostanie rzęsy zostają uniesione i lekko podkręcone. Tusz jest trwały, utrzymuje się w niezmiennej postaci cały dzień, nic się nie osypuje, nie rozmazuje i nie kruszy. Łatwo się go zmywa.
  Ogólnie jestem z niego zadowolona i jeśli trafię ponownie na promocję to go kupię. W regularnej cenie jest za drogi i brakuje mu efektu wow na taką cenę.

  Znacie ten tusz? Jesteście podatni na zakupy po sklepowych prezentacjach?

4 komentarze:

  1. nie miałam okazji poznać tego tuszu jestem ciekawa jakby się sprawdził na moich kapryśnych rzęsach
    dyedblonde

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie kojarzę, ale też dlatego, że nie kupuję często tuszu do rzęs.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger