LEGO Friends Hydroplan ratowniczy

 

 Zostało dwa tygodnie wakacji, z jednej strony się cieszę i liczę na więcej spokoju w domu, a z drugiej się boję, bo moja córka zaczyna szkołę i przybędzie nam obowiązków. Dłuższy czas w placówce, zadania domowe, ćwiczenia i różne zajęcia sprawią, że Milenka będzie mieć mniej czasu na zabawę. Dlatego wykorzystujemy ostatnie dni wolne, jest wiele zabaw a wśród nich niezawodne klocki LEGO. Od kilku dni mamy nowy zestaw, który pochłoną wiele czasu. Poznajcie LEGO Friends Hydroplan ratowniczy.
  LEGO Friends Hydroplan ratowniczy to zestaw dla fanów zwierząt, gdzie mogą uratować wieloryba. Zwierzak utknął pomiędzy skałami i drewnem, potrzebuje pomocy, Zac i Dia muszą mu pomóc. Historyjka może być inna, dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc tutaj nie trzeba się ograniczać. LEGO zestaw ratowniczy daje wiele możliwości do zabawy, moja córka lubi łączyć różne zestawy, a ten świetnie pasuje np., do zestawu ratowania żółwi, gdzie przyjaciele razem ratują zwierzęta i nawzajem siebie pomagają.

  Zestaw zawiera sporej wielkości hydroplan (9cm wysokości, 17cm długości i 16cm szerokości), który zapewnia świetną zabawę np. można biegać (latać )po całym pokoju i patrolować. Figurkę wieloryba, plansze, na której się znajduje, dwie osoby (Zac i Dia), akcesoria: kapok, deska do wiosłowania, wiosło, krótkofalówki, lornetka, butelka do karmienia i klucz. Zestaw jest łatwy do złożenia, Milenka szybko sobie z nim poradziła i jak stwierdziła: prosty jak dla małych dzieci. Jest to zasługa dokładnej instrukcji i dopasowanych wielkością do dziecięcych rączek elementów. Całość składała się z wielu elementów, które są bezpieczne dla dzieci.

  Klocki LEGO w księgarni TaniaKsiazka.pl dostępne są w super cenach, wybór zestawów jest bardzo dużo, dzięki czemu dzieciaki mogą wybierać interesujące ich klocki. My mamy kilka zestawów i córka ciągle prosi o nowe, a to potwierdza, że klocki są świetne i fajnie jest się nimi bawić.

 

Współpraca reklamowa z TaniaKsiazka.pl

5 komentarzy:

 1. Hydroplan fantastyczne się prezentuje.🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. O rajuśku wstyd się przyznać, ale mimo moich lat uwielbiam klocki LEGO. Każde. Wystarczy mi rozsypać imbir nie ma. Pierwszy zestaw dostałam od rodziców mając 6 lat, kiedy wyjechaliśmy do Niemiec. Trudne to były wówczas czasy (rok 1889). Ale ja wtedy byłam w raju

  OdpowiedzUsuń
 3. młoda pewnie przeszczęśliwa, które dziecko nie lubi takich zestawów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiałam się kiedyś bawić lego :D Teraz mi się marzy taki wielki zamek Disneya z tych klocków ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger