„Katherine”, Kinga Litkowiec

 

  Seria „Blakemore Family” to tajemnicza i zakręcona historia despotycznego ojca i jego dzieci, które chcą się uwolnić od jego władzy. „Katherine” to trzeci tom, który pokazuje losy starszej córki rodziny i jej miłosną historię.
  Katherine to młoda i piękna kobieta, została wychowana w surowej rodzinie. Ojciec nigdy nie okazał jej miłości, przez co ona sama uważa, że nie umie kochać. Jest odważna i wie, co to przynależność do mafijnej rodziny, potrafi się obronić i postawić na swoim. Kiedy dowiaduje się o planach ojca, aby poślubiła syna jego wspólnika, szuka wymówki i tak wpada w ręce znienawidzonego przez siebie Cartera. Mężczyzna kocha się w niej od kilku lat, jednak dziewczyna zawsze go olewała, a on czekał na taki moment i nie zamierza rezygnować z możliwości zdobycia ukochanej. Czy Katherine uda się utrzymać udawany związek? Czy Carter rozkocha w sobie Katherine? A może jej ojciec dopnie swego?
  Książka skupia się na rozterkach Katherine i Cartera, ta dwójka jest jak woda i ogień. Oboje mają trudne charaktery, inny sposób bycia i różni ich wiele, a łączy nienawiść do starego Blakemore. Ich wspólny cel i udawany związek przyniesie czytelnikowi wiele emocji, ich słowne przepychanki dostarczą radości, a niebezpieczne sytuacje gęsiej skórki. Autorka stworzyła świetną historię, z trudną miłością, ciężkimi relacjami rodzic i dzieci, tajemnice i mafijne porachunki. Jest to książka mocna, wciągająca, nie przewidują, a i trzymająca w napięciu. Dla fanów mafijnych romansów i akcji to idealna propozycja. Ja czekam na kolejny tom i historię jednego z braci. Czuję, że tam to dopiero będzie ogień.Znacie tę serię Kingi Litkowiec?

Współpraca reklamowa z autorką

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger