„Niezapomniane wakacje” K. A. Zysk i Ana Rose

 

  Wakacje trwają w najlepsze, nawet nie wiem kiedy i jak uciekają mi dni. Jedni wyjeżdżają na wakacyjny urlop i liczą na niezapomniany czas, tak jak bohaterki książki „Niezapomniane wakacje” . Alena i Mimi swoje wakacje zapamiętają na długo, a wy czytając o ich przygodach możecie miło spędzić czas.

  Alena i Mimi wyjeżdżają na długo wyczekiwane i upragnione wakacje do Kolumbii. Dziewczyny chcą zwiedzić nowe miejsca i się wyszaleć. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Wpadają w oko niebezpiecznemu mężczyźnie, który nazywany jest El Diablo. Macario za niewyparzony język Aleny postanawia ją ukarać. Dziewczyna nie wie w co się wpakowała i jak zakończą się jej wakacje.

  „Niezapomniane wakacje” to książka, która może zapewnić niezapomniane chwile i emocje pojawiające się w trakcie czytania. To historia przepełniona przemocą, strachem, bólem, walką. Pokazuje niebezpieczne i "chore" zachowania członków mafii, którzy brutalnie obchodzą się z wrogami i osobami, którzy im podpadli. Główni bohaterowie są ciekawie przedstawieni, mają trudne charaktery, są odważni i pewni siebie. Macario to boss mafijny, który ma dwa oblicza: raz miły i dobry, raz prawdziwy diabeł. Alena jest odważna, pyskata i wrażliwa na krzywdę innych. Dwa światy, które się zetrą ze sobą, a ich walka skończy się „remisem”. Wydarzenia i akcja jest dynamiczna, historia jest pełna zwrotów akcji, zaskakujących sytuacji i napięcia.

  Książkę czyta się szybko, wciąga i nie pozwala na dłuższe przerwy w czytaniu. Od pierwszych stron poczułam przypływ emocji, adrenaliny i chciałam jak najszybciej zapoznać się z całością. Nie jest to łatwe na brak czasu, ale ta książka nie mogła stygnąć i na mnie czekać. Autorki wspólnie stworzyły świetną historię, może z lekko przewidywalnym zakończeniem, ale to, co działo się po drodze, było nie do przewidzenia. Podobał mi się wątek przyjaźni, takiej dla której jest się w stanie zrobić wszystko. Jestem w pozytywnym szoku całością i niecierpliwie czekam na kolejny tom.
  Wspomnę jeszcze, że przedstawione sytuację to wytwór wyobraźni autorek i nie należy brać ich na poważnie. Nie są to łatwe sytuację, nie ma tu słodkości jak w typowych romansach, jest przemoc i agresja.

  Znacie twórczość autorek? Czytaliście już tę serię, a może jeszcze macie ją przed sobą?


Współpraca reklamowa, książka od autorek

4 komentarze:

 1. Skoro nie jest to typowy słodki romans, to być może ta książka trafi w moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ta książka może zainteresować moją siostrę. Polecę jej tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. coś dla mnie skoro czyta się szybko wciąga! z checią ją sobie przeczytam zapisuje na listę ksiązek
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger