„Pasierbica gangstera 2. Vendetta”, Monika Magoska-Suchar

 [Współpraca reklamowa]


  Pierwsza część tej serii "Pasierbica gangstera" zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Historia inna od wszystkich, pełna zwrotów akcji i namiętności. Zakończenie sprawiło, że zbierałam "szczękę z podłogi", a teraz po przeczytaniu drugiego tomu nie jestem w stanie opanować emocji, jakie wolały we mnie ostatnie wydarzenia z życia Chiary. Musicie przeczytać tę historię.


Pasierbica gangstera 2


  Chiara siłą została oddana mężowi, Marco traktuje ją jak swoją własność. Nie szanuje żony, trzyma ją jak ptaka w klatce, pragnie, aby dała mu dzieci, które przedłużą ród. Mija dwa lata, młoda kobieta nadal cierpi po stracie ukochanego Fabio, a Marco mści się na niej za wydarzenia sprzed lat. W życiu Chiary pojawia się tajemniczy mężczyzna w masce- Vittorio. Mroczny i żądny zemsty mężczyzna odmienia życie Chiary i wywraca do góry nogami działalność Marca. Czego chce Vittorio? Kim jest i dlaczego ukrywa twarz za maską?

  Historia nietuzinkowa, zaskakująca, pełna zemsty i uczuć. To, co dzieje się w tej książce jest szokujące. Tajemniczy mściciel w masce, pewnie podejrzewacie kim jest, ale trudno byłoby się nie domyśleć. Co chce osiągnąć Vittorio, czy uda mu się dokonać zemsty? Losy bohaterów poznajemy z perspektywy Chiary, Marco i Vittorio, dzięki czemu możemy dokładnie je poczuć i zrozumieć. Bohaterowie są różnorodni, każdy z nich ma w sobie coś przyciągającego, chwilę się ich lubi, a za chwilę ma ochotę wejść do tej historii i nimi wstrząsnąć, przytulić i pocieszyć. Ich losy dostarczają czytelnikowi wiele emocji, a zakończenie? Nadal nie mogę uwierzyć w to, co wymyśliła autorka. W wyobraźni miałam różne wydarzenia kończące tę historię, ale to, co przeczytałam sprawiło, że nie mogłam uwierzyć w to wszystko. Mam nadzieję, że trzecia część jakoś to wyjaśni i wytłumaczy, jestem w szoku.


Pasierbica gangstera 2  Zapewniam Was, że czytając tę książkę, nie zaznacie ani chwili nudy. Musicie zacząć od tomu pierwszego, aby dobrze zrozumieć całość.


Lubicie niestandardowe książki?

 

Współpraca reklamowa, książka od Wydawnictwa Kobiece

10 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszej części, więc wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam części pierwszej, ale lubię takie historie i koniecznie muszę tą poznać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka może się okazać dla mnie ciekawa. Chętnie zacznę od pierwszej części.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam twórczość Moniki i zamawiam wszystkie jej nowości. Pasierbica to moja ulubiona seria :)

  OdpowiedzUsuń
 5. muszę zacząć od pierwszej części, ale ogólnie lubię tego typu ksiązki, także coś dla mnie
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero kupiłam jakąs powieść autorki do biblioteki i mam nadzieję, że to nie jest ostatnia w naszej kolekcji!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam części pierwszej, więc najpierw musiałabym przeczytać by powiedzieć czy lubię niestandardowe książki :) zapisuję sobie, by nadrobić w wolej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem przekonana, że zagłębienie się w tak ciekawy cykl będzie dla odbiorczyń prawdziwą przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam tą książkę i bardzo mi się podobała. Teraz czekam na cześć trzecią, bo mam ją dostać w prezencie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger