„W cieniu Białego Domu”, Monika Magoska-Suchar

 

   Kilka dni temu chciałam czytać trzeci tom serii Agent Kelly, ale zorientowałam się, że nie dokończyłam „W cieniu białego domu”. Książkę zaczęłam czytać bardzo dawno temu, ale w trakcie trafiłam do szpitala, a następnie natłok problemów i różnych wydarzeń sprawił, że o niej zapomniałam. Postanowiłam szybko to zmienić, ponownie przeczytałam początek i wciągnięta w losy agenta w ciągu dwóch dni udało mi się przeczytać całość. Ta historia pobudza lepiej jak filiżanka najmocniejszej kawy.


W cieniu Białego Domu Monika Magoska-Suchar


  Kelly przebywa na urlopie, jest nieszczęśliwy, ponieważ jego ukochana Safija odeszła. Wolny czas go nudzi, więc kiedy nadarza się okazja do rozrywki, korzysta z niej. Na swojej drodze spotyka uciekającą dziewczyną, którą goni mafia. Agent postanawia jej pomóc i tak staje się opiekunem Diany. Mężczyzna nie wie, z kim ma do czynienia, chce pomóc młodej kobiecie, a tym samym zostaje wciągnięty w ponowną pracę dla Białego Domu. Pracując dla prezydenta, spotyka Safiję, jest tym wzburzony i chce wykorzystać ten fakt, aby dowiedzieć się dlaczego ukochana go opuściła. Kelly wie, że prezydent i jego córka mają tajemnice, a tylko jej znajomość pozwoli agentowi pomóc władzy Stanów Zjednoczonych. Pojawia się magiczny lek, czy głowa Państwa ma Promień?


W cieniu Białego Domu recenzja książki


  Akcja w tej książce pędzi jak szalona, od pierwszych stron czytelnik zostaje wciągnięty w wir niebezpieczeństwa, tajemnic i intryg. Agent Kelly musi kolejny raz ochronić kobietę, która związana jest z Promieniem. Jego istnienie jest dla agenta przekleństwem, a także życiem. Pojawiają się osoby, które chcą zdobyć Promień i zrobią wszystko, aby to osiągnąć. Kelly musi go chronić i osoby, które są zagrożone z jego powodu. W życiu agenta ponownie namiesza kobieta i to nie jedna. Wydarzenia, które spotykają bohaterów są zaskakujące, do ostatnich stron czuć napięcie, chce się rozwikłać zagadkę, czemu Sofia odeszła od Kellego. Autorka książki sprawi, że będziecie czytać i się złościć, w głowie będziecie mieć milion myśli „dlaczego”, „po co”, „jak”. To świetna historia, która nie pozwala się nudzić, a jej czytanie wywołuje emocje. Mamy tutaj mieszankę teraźniejszości i przeszłości, co sprawia, że wątek miłosny jest ciekawszy, a informacje o Promieniu uzupełnione w stosunku do pierwszego tomu. Przeczytajcie tę serię, gwarantuje, że spędzicie miło czas.

 

  Lubicie książki o agentach takich jak 007? Znacie historię agenta Kelly?

 

 Współpraca reklamowa, książka od wydawnictwa Kobiecego


14 komentarzy:

 1. Pierwsze słyszę, ale fanów "agentów" z pewnością będzie dobrą propozycją:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że siostra czytała tę lekturę i była bardzo zadowolona z tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam okazję poznać kilka książek tej autorki i bardzo lubię jej pióro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od czasu do czasu lubię poczuć tego typu klimaty więc nie mówię nie.

  OdpowiedzUsuń
 5. i własnie takie ksiązki w których akcja zaczyna się od samego początku lubię najbardziej
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Libię takie mega dynamiczne przygody czytelnicze, sensacyjne wątki, świetnie relaksuję się w takiej konwencji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zaciekawiłaś mnie tą książką!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kupiłam sobie tę serię, ale jeszcze się za nią nie zabrałam, bo tyle się dzieje w moim życiu, że nie ogarniam niczego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytalam dwa poprzednie tomiki.Ten czeka na swoja kolej ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super się czyta, że tak Cię wciągnęła :) Ja w takich szpiegowskich klimatach raczej się jednak nie odnajduję :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chyba nie miałam okazji jeszcze czytać książki o takich agentach, także chętnie zapoznam się z tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapisuję sobie tytuł. Coś czuję, że może mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger