"Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu," K. A. Zysk


 

  "Zaufaj przeznaczeniu" to drugi tom serii "Club Sensual Desire" od K. A. Zysk. Pierwsza historia z erotycznym klubem w tle bardzo mi się podobała, a teraz trudno mi określić, która jest lepsza. Autorka ponownie mile mnie zaskoczyła, a czytanie tej historii było przyjemne. Poznajcie losy Adeline i Duncana.


Club Sensual Desire Zaufaj przeznaczeniu K A Zysk

„Pożądanie. Luksus. Seks. Miłość
Duncan Frensby jest właścicielem dobrze prosperujących, ekskluzywnych klubów nocnych. Przez chorobę stracił miłość swojego życia i od tej pory zamknął się na jakiekolwiek uczucia. Jego jedyną rozrywką są seksualne rytuały w Sensual Desire oraz spontaniczne i pełne uniesień spotkania z Adeline.
Adeline już od dawna zakochana jest w Duncanie. Wie, że on nie zapewni jej miłości. Mimo wszystko stara się do niego zbliżyć i dowiedzieć się, dlaczego broni się przed uczuciami.
Gdy odkrywa jego tajemnicę, okazuje się, że jest na przegranej pozycji. Jak ma walczyć z duchem ukochanej Duncana? Czy warto grać w tę grę i spełniać jego erotyczne fantazje?
Przesiąknięta namiętnością oraz elementami BDSM opowieść, w której najważniejsze są emocje! Ta historia rozpali Twoje zmysły.”  Adeline od dawna podkochuje się w Duncanie, jednak ten nie jest w stanie zaproponować jej nic więcej jak przyjaźń z bonusem. Ich spontaniczne spotkania opierają się na sexie. Kobieta marzy o zdobyciu mężczyzny, jednak ten jest uparty i odpycha ja od siebie. Duncan zamknął swoje serce po stracie ukochanej i mimo danej jej obietnicy, że będzie szczęśliwy i znajdzie nową partnerkę, nie chce tego zrobić. Adeline jest gotowa na wiele, aby zdobyć serce ukochanego, ale czy jej poświęcenie i oddanie wystarczy? Czy Adeline uda się "wygrać" z miłością i duchem Amelii pierwszej miłości Duncana?


Recenzja książki zaufaj przeznaczeniu K A Zysk


  Club Sensual Desire Zaufaj przeznaczeniu to książka, która pokazuje nie tylko romans, ale ma głębszy przekaz. Autorka pokazuje różne oblicza miłości, tej, która już umarła i tej żywej, która walczy o swoje szczęście. Czasem warto poczekać na uczucia drugiej osoby i się nie poddawać, tak samo, jak warto się otworzyć na nową miłość. Adeline jest ukazana jako dobra kobieta, ale nie szanowana przez rodzinę i poniżana. Ma tylko swoją przyjaciółkę Julianne i Duncana. Jej życie z pozoru ułożone nie jest szczęśliwe, a ona sama ma dość bycia pomiataną i niekochaną.
  Wątek BDSM jest przedstawiony w łagodny sposób, pokazuje na czym to polega, ale nie wywołuje niesmaku. Często czytając o tych sprawach, czułam obrzydzenie i trudno było mi zrozumieć osoby dominujące i podwładne.
 

  Kasia pisząc tę książkę, daje nam wachlarz emocji, które towarzyszą nam od pierwszych do ostatnich stron książki. Historia jest napisana w realny sposób, nic nie jest tutaj naciągane czy sztuczne. Odnoszę wrażenie, że taka historia mogłaby wydarzyć się naprawdę, bohaterowie są w dobry sposób wykreowani. Fabuła została przemyślana i dobrze przedstawiona, akcja wręcz płynie, co sprawia, że trudno odłożyć tę książkę.

„Dopiero gdy śmierć zagląda nam w oczy, zwykle zdajemy sobie sprawę z tego, kogo mamy obok siebie, ile ta osoba dla nas znaczy i co byśmy byli w stanie dla niej zrobić.”


Znacie książki K. A. Zysk?


10 komentarzy:

 1. Słyszałam niejednokrotnie o tej książce, ale nie zachęciła mnie na tyle, aby po nią sięgnąć. Chyba się przejadłam takimi tytułami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam jedną książkę autorki na półce, ale jeszcze jej nie czytałam ;) Może uda mi się w sierpniu ją przeczytać :D O tej jeszcze ie słyszałam, ale na razie jeszcze nie wiem, czy po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie miałam pojęcia, że dostępny jest już drugi tom. Muszę wspomnieć o tym siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co pamiętam to i poprzednia książka tej autorki mnie zaciekawiła. Rzadko się zdarza książkom z tego gatunku. Chyba więc dam szansę całej serii!

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam je jedynie powierzchownie z twojego bloga i mam zamiar je poznać. Może uda mi się to zrobić za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam książki które fundują mi emocje podczas lektury. Wtedy czuję się związaną z historią.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wakacje sprzyjają gorącym klimatom, także w czytelniczej odsłonie. Wieczór z książką, przy lampce wina, na hamaku. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. myślę, że w wolnej chwili gdyby ta ksiązka wpadła w moje ręce to bym ją przeczytała
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 9. Już kilka miesięcy temu miałam okazję poznać pierwszy tom tej serii. Niebawem będę miała ją na uwadze, myślę, że mi się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie czytałam żadnej książki z tej serii ale bardzo żałuję. Widzę, że mają spoko opinie, więc może nadrobię.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger