„To skomplikowane. Efekt Ericka”, K. N. Haner

 

   Po długiej przerwie Kasia Haner wraz z wydawnictwem Purple Book wydała kontynuację serii „Efekt Ericka”. „To skomplikowane” to szósty tom cyklu, który przedstawia nam losy Meg i Ericka. Co się dzieje u naszych bohaterów?


K n Haner to skomplikowane

„Meg jest mistrzynią w komplikowaniu życia sobie i innym. Panna Donell nadal bez pamięci kocha Ericka i choć już nie ukrywa swojego pobytu w Londynie, wciąż nie ma odwagi powiedzieć ukochanemu, dlaczego od niego odeszła. Kiedy zrozpaczony Erick rzuca się w wir pracy, by jak najszybciej odzyskać majątek, ona wije sobie urocze gniazdko z Tomem i Brayanem.
Z kim? No właśnie… los postawił na drodze panny Donell kolejnego ciekawego mężczyznę.”
  Meg wraca do Londynu, który traktuje jak swój nowy dom. Erick nie może pogodzić się ze stratą ukochanej i ponownie pojawia się w jej życiu. Para spędza miło czas, po którym Meg postanawia wyjawić prawdę o swojej ucieczce. Jak zareaguje na to Erick? W życiu kobiety pojawia się nowy mężczyzna, rodzi się między nimi przyjaźń, która może przekształci się w coś więcej. Razem z Tomem tworzą zgrany zespół, wspierają się i pomagają sobie. Do mężczyzny powraca przeszłość, która zechce namieszać w jego życiu. Czy Tom na to pozwoli? Meghan dowie się czegoś, co na zawsze odmieni jej życie. Co to będzie? Na te wszystkie pytanie odpowiedź znajdziecie w książce.


To skomplikowane haner


  Książka jest pełna niespodzianek i zaskakujących wydarzeń. Życie Meghan nie staje się ani na chwilę nudne, na jej drodze pojawiają się nowe osoby, a najważniejsza z nich odmieni całe jej życie. Jestem bardzo ciekawa, dalszych wydarzeń, a podejrzewam, że kolejny tom będzie bogaty w wybuchowe sytuacje. Nie brakuje tutaj emocji, a im jest ich więcej, tym bardziej mi się podoba. Lubię niepewność, która towarzyszy bohaterom i tajemnice. Taka trochę jazda bez trzymanki jest najlepsza do zaspokojenia czytelnika.


4 komentarze:

  1. Lubię tę serię, chociaż mogłaby mieć mniej tomów. Jednak jak się człowiek wciągnie w opowieść, to można czytać i czytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Siostra bardzo lubi czytać książki z różowej serii. Ma w tej kwestii nieco zaległości.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wielotomowa seria jak widzę. Jakoś nie do końca takie lubię, bo często pisane są na siłę, jednak na tę serię mogłabym się skusić.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger