„To skomplikowane. Efekt Ericka”, K. N. Haner

 

   Po długiej przerwie Kasia Haner wraz z wydawnictwem Purple Book wydała kontynuację serii „Efekt Ericka”. „To skomplikowane” to szósty tom cyklu, który przedstawia nam losy Meg i Ericka. Co się dzieje u naszych bohaterów?


K n Haner to skomplikowane

„Meg jest mistrzynią w komplikowaniu życia sobie i innym. Panna Donell nadal bez pamięci kocha Ericka i choć już nie ukrywa swojego pobytu w Londynie, wciąż nie ma odwagi powiedzieć ukochanemu, dlaczego od niego odeszła. Kiedy zrozpaczony Erick rzuca się w wir pracy, by jak najszybciej odzyskać majątek, ona wije sobie urocze gniazdko z Tomem i Brayanem.
Z kim? No właśnie… los postawił na drodze panny Donell kolejnego ciekawego mężczyznę.”
  Meg wraca do Londynu, który traktuje jak swój nowy dom. Erick nie może pogodzić się ze stratą ukochanej i ponownie pojawia się w jej życiu. Para spędza miło czas, po którym Meg postanawia wyjawić prawdę o swojej ucieczce. Jak zareaguje na to Erick? W życiu kobiety pojawia się nowy mężczyzna, rodzi się między nimi przyjaźń, która może przekształci się w coś więcej. Razem z Tomem tworzą zgrany zespół, wspierają się i pomagają sobie. Do mężczyzny powraca przeszłość, która zechce namieszać w jego życiu. Czy Tom na to pozwoli? Meghan dowie się czegoś, co na zawsze odmieni jej życie. Co to będzie? Na te wszystkie pytanie odpowiedź znajdziecie w książce.


To skomplikowane haner


  Książka jest pełna niespodzianek i zaskakujących wydarzeń. Życie Meghan nie staje się ani na chwilę nudne, na jej drodze pojawiają się nowe osoby, a najważniejsza z nich odmieni całe jej życie. Jestem bardzo ciekawa, dalszych wydarzeń, a podejrzewam, że kolejny tom będzie bogaty w wybuchowe sytuacje. Nie brakuje tutaj emocji, a im jest ich więcej, tym bardziej mi się podoba. Lubię niepewność, która towarzyszy bohaterom i tajemnice. Taka trochę jazda bez trzymanki jest najlepsza do zaspokojenia czytelnika.


1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger