„Grzeszne intencje” K. C. Hiddenstorm

 

   „Grzeszne intencje” to drugi tom trylogii „Nieczyste zagrania” historii, która zaciekawiła mnie w początkowych stronach pierwszego tomu. Długo zbierałam się do przeczytania tej części, przez swoje problemy zdrowotne, a kiedy już książka wpadła w moje ręce, trudno było ją odłożyć. Na szczęście mam już trzeci tom i wkrótce poznam dalsze losy bohaterów.


Grzeszne intencje książka


„Blackmore wraca do motelu i odkrywa, że Judith została porwana. Domyśla się, że stoją za tym ludzie Romano i wie, że jeśli zdecyduje się odbić dziewczynę, wpadnie w pułapkę. Kiedy jednak odbiera telefon od enigmatycznego mężczyzny z angielskim akcentem, nie waha się i wyrusza w podróż. Nie ma jeszcze pojęcia, że po drodze spotka go wiele pokus, na przykład ta o imieniu Alyssa. Judith rozpoczyna niebezpieczną grę z jednym z porywaczy. Od tego, czy wygra, zależeć będzie o wiele więcej niż tylko jej życie...”  Judith zostaje uprowadzona z hotelu, gdzie ukrywała się z Ethanem. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że jego wrogowie nie śpią i chcą się na nim zemścić, a dziewczyna jest ich przynętą. Kierowany nieznanymi uczuciami postanawia odnaleźć tancerkę i ponownie uciec przed mafią. Kiedy Ethan dociera do uwięzionej kobiety, rozpoczyna się wojna, z której wyjdą nieliczni. Podczas walki mężczyzna zdobywa sprzymierzeńca, z którym rozpoczyna niebezpieczną, a jednocześnie fascynującą znajomość. Thomas to człowiek maska, trudno go rozgryźć i poznać prawdziwe zamiary. Mężczyźni razem wyruszają w ucieczkę, obaj kierowani innymi celami, ale związanymi z Judith. Jak zakończy się ich podróż? Czy mafia zostawi w spokoju zdrajcę, a może będzie go ścigać, póki nie zabije?


Recenzja książki grzeszne intencje


  „Grzeszne intencje” to książka z wieloma zwrotami akcji, pełna zaskoczeń, mafijnych porachunków, miłosnych uniesień i tajemnic. Bohaterowie są bardzo charakterni, największym zaskoczeniem jest dla mnie Judith, kobieta nie boi się pokazać pazurów i walczy jak lwica. Wątek miłosny rozwija się wolniej, niż w pierwszym tomie, a mafijny wysuwa na prowadzenie. Pojawiają się nowi bohaterowie, którzy mam nadzieję, w kolejnym tomie zagrają kluczowe role. Zakończenie trochę przewidywalne, ale i intrygujące, trudno przewidzieć, co czeka nas w kolejnej części. Jestem usatysfakcjonowana treścią książki, ale też stawiam wyżej poprzeczkę kontynuacji.

„Kłamstwem byłoby powiedzieć, że dzięki niej stawał się lepszy- wszakże czarnej duszy nie da się wybielić, zwłaszcza jeśli się nie chce- ale chodziło o to, że ona go… spajała. Tak po prostu. Była wolnością bez samotności, ukojeniem”.

 


6 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze okazji sięgnąć po tę serię, ale czuję się zaintrygowana. Tym bardziej, że dawno nie czytałam dobrej książki z wątkiem mafijnym, więc na pewno będę ją mieć na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze przyznaję e z chęcią bym ją przeczytala

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam i również polecam, tom trzeci czeka na swoja kolej

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i polecam, tom trzeci czeka na swoja kolej

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytam z przyjemnością.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia moich obrazów!^^

  OdpowiedzUsuń
 6. To miło, że jesteś zadowolona z lektury tej publikacji. Może być to ciekawa pozycja dla miłośników takich książek. Będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger