„Szef mojego serca”, Alicja Sinicka

 

   Książki Alicji Sinickiej mogę brać w ciemno, nie muszę czytać opisu czy patrzeć na opinie. Bardzo lubię twórczość autorki, mam w planie zamówić jej książki, których brakuje w mojej biblioteczce, jednak większość mam. „Szef mojego serca” to książka z cyklu „Niegrzeczna kolekcja” od Niegrzeczne książki.


Szef mojego serca


„Wszyscy wiedzą, że najgorszym, co można zrobić krótko po otrzymaniu wymarzonej pracy, jest wdanie się w romans biurowy. A co dopiero, kiedy obiektem twoich westchnień jest nie kto inny, jak sam szef! Ewa już od pierwszych dni w firmie zdaje sobie sprawę z napięcia, jakie pojawiło się między nią a Adamem – kiedy więc mężczyzna wykonuje pierwszy ruch, nie potrzeba wiele czasu, aby wybuchła między nimi namiętność.
Adam ma jednak sekret. W jego mieszkaniu znajduje się pokój zamknięty na cztery spusty. Jakie tajemnice skrywają się za białymi drzwiami? Do Ewy docierają kolejne niepokojące sygnały, a wyobraźnia podsuwa jej coraz bardziej szalone wytłumaczenia dla dziwnego zachowania mężczyzny.”


Szef mojego serca Niegrzeczne książki

  Ewa niedawno rozpoczęła pracę w firmie Adama. Od pierwszej chwili czuję do niego sympatię, wie, że ona także nie jest mu obojętna. Po kilku tygodniach pracy wywiązuje się między nimi romans. W pracy udają, że nic ich nie łączy, zachowują się profesjonalnie. Adam w swoim domu ma tajemniczy pokój, który jest zamknięty, a Ewa nie ma do niego wstępu. Kobieta chce odkryć tajemnicę swojego kochana. Kiedy jest u niego w mieszkaniu, słyszy dziwne kobiece jęki. Do tego dochodzi tajemnicze zniknięcie koleżanki z pracy, która często przebywała w biurze szefa. Co się z nią stało? Co kryje się za zamkniętymi drzwiami u Adama?


Szef mojego serca recenzja książki


  Uwielbiam styl Alicji, kiedy w swoich historiach wprowadza mroczną i pełną tajemnic atmosferę. Wywołuje w czytelniku zainteresowanie, wciąga umysł do rozszyfrowania zagadki, która ukryta jest w fabule. W tej książce jest podobnie, mamy tajemnicze białe drzwi, a za nimi skrywaną tajemnice Adama. Ewa chce ją poznać, chce wejść wgląd ukrywanego pokoju i sprawdzić, co tam jest. Miałam kilka podejrzeń, co może ukrywać Adam i niecierpliwie czekałam na wyjaśnienie sekretu. Wytłumaczenie mnie zaskoczyło, troszkę zawiodło. Spodziewałam się czegoś mocnego i strasznego, ale dostałam po prostu zaskoczenie, nie zdradzę, co kryje zamknięty pokój, o tym musicie się przekonać czytając książkę. Ta historia jest krótka, daje niedosyt, ale taki miał być zamysł "Niegrzecznej kolekcji", bo pozostałe dwie książki także są cienkie. Treść czyta się szybko i przyjemnie, intrygująca fabuła wciąga, jest to lektura na jeden wieczór. Alicja Sinicka w romansie sprawdziła się całkiem dobrze, ale musicie wiedzieć, że nie jest to taki klasyczny romans, tutaj bardziej przeważa domestic noir.

  Książkę "Szef mojego serca" oraz pozostałe z niegrzecznej serii znajdziecie w zakładce nowości na tania książka. Ja mam cały zestaw trzech książek i wkrótce podzielę się z Wami opinią na temat kolejnej.

Czytacie książki Sinickiej?

 

Wpis powstał w ramach współpracy z Tania książka


6 komentarzy:

 1. Nigdy nie czytałam nic tej autorki bo ja tak średnio z polskimi stoję, ale kurczę zaciekawiłaś mnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Już od początku Twojego opisu wiedziałam, że to książka dla mnie, ale na razie musi poczekać w kolejce :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sobie myślę i chyba niczego od tej autorki nie czytałam. Będę to musiała zmienić, bo tyle fajnych książek jest, szkoda tylko, że czasu aż tyle nie ma, żeby wszystkie przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki, owiane tajemnicą - mroczny klimat i intrygi - to jest to! Jeszcze zawiła akcja i romans w tle... rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 5. jakoś nie przekonała mnie ta historia, lubię zagłębić się w historii, a kiedy jest taka krótka to po prostu się nie da

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger