„Pętla kłamstw”, Agnieszka Siepielska

 

   Czytając takie ilości książek, jakie przewijają się przez moje ręce, mam wrażenie, że wszystko już było, historie są podobne i chciałabym przeczytać coś innego. Nie sądziłam, że "Pętla kłamstw" to książka jakiej potrzebowałam i poszukiwałam, nie spodziewałam się takiego zaskoczenia i wciągnięcia w tę historię. Zaczynając czytanie nie sądziłam, że stracę poczucie czasu i odłożę książkę dopiero po jej skończeniu. Ma ona w sobie coś, co intryguje, ciekawi i przyciąga całą uwagę.


Pętla kłamstw Agnieszka Siepielska

„Ava i Mitchell są małżeństwem od czterech lat, ale ich związek przechodzi poważny kryzys. Kiedy w życie kobiety wkraczają bracia Bennett, Ava wdaje się w gorący romans ze starszym z nich, Masonem. Mężczyzna wprowadza ją w zupełnie inny wymiar, ukazując co do tej pory traciła. A gdyby wszystko, co uważała za rzeczywistość, wszystko, w co do tej pory wierzyła, miało okazać się kłamstwem?”


Książka pętla kłamstw

  Ava jest żoną Mitchella, ich małżeństwo nie jest jednak udane. Kobieta nie pracuje zawodowo, jest wolontariuszem i utrzymanką swojego męża. Mężczyzna nie traktuje jej z szacunkiem, osaczają ją, a ona na to wszystko pozwala, bo czuję do niego wdzięczność. Radość przynosi jej praca w ośrodku, który pomaga różnych osobom w potrzebie. Wraz ze swoim szwagrem i jednocześnie najlepszym przyjacielem tworzą zgrany zespół. Pomagają innym i sobie. W fundacji mają pomagać także braci prawnicy Bennett. Starszy z nich Manson robi na kobiecie duże wrażenie, rodzi się między nimi chemia i przyciąganie. Ich znajomość się rozwija i zmierza w niebezpiecznym kierunku. Za plecami Avy czają się tajemnice, intrygi, kłamstwa i pogoń za bogactwem. Co wszyscy ukrywają przed Avą i czego tak naprawdę od niej chcą? Co wydarzyło się w przeszłości kobiety i jaki ma to związek z jej przyszłością?


Pętla kłamstw recenzja książki

  Fabuła książki jest niesamowita, początkowo historia wydaje się prosta, ale z czasem tak się rozkręca, że trudno uwierzyć w to, co się dzieje. Z pozoru ułożone życie Avy okazuje się pełne tajemnic i kłamstw, a ona sama nie wie, o co chodzi. Zawiła akcja wciąga, w trakcie czytania moje myśli nie mogły odpocząć od próby odgadnięcia, o co chodzi, niestety nie trafiłam ze swoimi podejrzeniami. Autorka zaskakuje, powoduje szok i niedowierzanie. Stworzyła świetnych bohaterów, którzy są ciekawi i budzą swoją osobą zainteresowanie. Zakończenie jest totalną bombą, która ostateczny wybuch da nam w kolejnej części, której już nie mogę się doczekać. Żałuję, że tak późno zabrałam się za czytanie tej książki, nie spodziewałam się tak dobrej lektury, ale z drugiej strony dzięki temu może nie będę musiała tak długo czekać na kontynuację, jak inni. Chce jak najszybciej poznać prawdę i wyjść z pętli kłamstw, jakie spotkały główną bohaterkę. Oczywiście bardzo Wam polecam tę propozycję i gwarantuje, że nie będziecie się nudzić, ta historia trzyma w napięciu.

„Twoje życie będzie wyglądać jak szachownica. Będziesz zmuszona myśleć nad każdym ruchem i niszczyć przeciwnika, choćby wbrew własnej woli. W innym przypadku przegrasz i wszystko pójdzie na marne”.


  Znacie twórczość Agnieszki Siepielskiej?


Za książkę dziękuję wydawnictwu Akurat i Grzeszne książki


6 komentarzy:

 1. Oj od całej treści książki mi się spodobała bardziej okładka, która prezentuje dżentelmana ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Intrygująca okładka, co do samej książki nie jestem do końca przekonana

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrze, że zakończenie jest prawdziwą bombą i dzięki niemu nie można doczekać się kolejnej części.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze, to kiedy widzę tego typu okładki, nie zachęcają mnie one do lektury. Bywało, że właśnie fabuła była dość przewidywalna.Ta książka wydała mi się na tyle intrygująca, że chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kojarzę nazwisko tej autorki, ale jej twórczość w całości jest dla mnie nieznana. Będę miała co nadrabiać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie znam, ale na pewno nadrobię. Ta książka wygląda ciekawie i ma mega okładkę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger