„Klub Pani M”, Maya Frost

  

 „Klub Pani M” to kontynuacja książki „Klub Pana G”, którą miałam okazję czytać i z niecierpliwością wyczekiwałam na ciąg dalszy. To gorąca, namiętna i erotyczna historia Mileny, która odkrywa w sobie inną stronę niż bycie gospodynią domową. Jeśli macie ochotę wejść do świata, gdzie to kobiety mogą spełniać swoje fantazje erotyczne, jest to książka dla Was. Zachęcam jednak, aby czytać ją po przeczytaniu pierwszej części.


Klub pani m


„Milena nie jest już ani znudzoną, ani zahukaną nudną mężatką. Po gorących przygodach w Klubie Nieziemskich Doznań, burzliwym zakończeniu romansu z Gabrielem i rozwodzie z Adamem otrzymuje szaloną propozycję prowadzenia ekskluzywnego klubu. Wspiera ją w tym przyjaciółka. Kobiety będą tam mogły spełniać swoje najdziksze seksualne fantazje. Zapowiada się, że będzie jeszcze bardziej gorąco niż w Klubie Pana G.”


Klub Pani M książka

  Milena zakończyła swoje nieudane małżeństwo z Adamem i romans z Gabrielem. Po odkryciu intrygi mężczyzny nie chciała mieć z nim nic wspólnego, mimo jakimi uczuciami go darzy. Mieszka z matką, która upada na zdrowiu i musi zapewnić jej profesjonalną opiekę. Milena traci pracę i jej życie zaczyna się sypać. Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka Agata, która ma dla niej idealne rozwiązanie problemów. Kobieta chce, aby Milena zarządzała klubem dla kobiet. Klub Pani M ma być miejscem, gdzie kobiety będą mogły spełniać swoje sexualne marzenia i to one mogą rządzić. Klub szybko zyskuje miano najlepszego miejsca dla swingersów i przyciąga tłumy. Milena swoją pomysłowością i doświadczeniem stworzyła idealne miejsce dla kobiet, które czują się jak w raju. Miejsce to przynosi zyski, ale i problemy. Milena i jej przyjaciółka niestety w trudny sposób przekonają się, że przyjemność i namiętność może prowadzić do zguby? Czy dotknie ona kobiety? Czy, aby na pewno odnajdą, to czego szukają w klubie?


Klub Pani M recenzja książki


  „Klub Pani M” to nie byle jaka książka, a skarbnica gorącego sexu i erotyzmu w każdym znaczeniu tego słowa. Wyzwolenie, jakie mogą zapewnić sobie kobiety w klubie, jest niegrzeczne, ale daje im zaspokojenie i zadowolenie. Sceny zostały napisane ze smakiem, mimo tego, co opisują, czyta się je z łatwością, przez co wydają się realne. Bohaterowie książki szukają zabawy, wyzwolenia, przyjemności, ale i miłości, która nie jest łatwa do zdobycia. Historia pokazuje także, do czego mogą doprowadzić zabawy w klubie w małżeństwie. Powróci także Gabriel, który ponownie namiesza w życiu Mileny. Czy to on okaże się tym, kogo szuka serce kobiety? A może o jej serce walczyć będzie ktoś z dalekiej przeszłości? Nie będę Wam tego zdradzać, ale pojawienie się tych panów przyniesie naszej bohaterce wiele skrajnych emocji, a czytelnikom sporą dawkę zaskoczenia. Zapewniam, że czytając książkę, nie odczujecie nudy, wejdziecie w inny świat. Poznacie, jak wygląda łamanie zasad i przyrzeczeń, jak spełniać swoje erotyczne fantazje, nauczycie się czegoś o swojej anatomii i jak samemu sprawić sobie przyjemność. Autorka niejednokrotnie Was zaskoczy swoją pomysłowością i podejściem do erotyki, dla niej nie ma tematów tabu. Nie jest to historia dla „cnotek”. Myślę, że jednak w tej książce nie sex jest najważniejszy, ale zrozumienie przekazu, że my kobiety nieważne jak wyglądamy, jesteśmy piękne i nasze potrzeby są tak samo ważne, jak potrzeby mężczyzn. Nie dawajmy się im zdominować i walczy o swoją przyjemność.

„Los ciągle daje nam te same karty, aż wreszcie nauczymy się rozgrywać je na swoją korzyść.”


Lubicie gorące erotyczne książki?

 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Lipstick Books

14 komentarzy:

 1. Kojarzę tę serię, ale nie miałam okazji czytać. Raczej polecę ją siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapisuje na swojej liście książek do przeczytania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze styczności z twórczością tej autorki, ale czuję się zaintrygowana ;) Lubię od czasu do czasu sięgnąć po dobry erotyk, więc na pewno będę mieć tę książkę na uwadze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za powieściami erotycznymi, znaczy takie delikatne czasem przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę najpierw poszukać pierwszej części, a później będę czytać tę część :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Osobiście nie miałam jeszcze okazji zapoznać się z książkami autorki. Uważam, że dobra książka erotyczna nie jest zł, wręcz przeciwne. Może nadać naszemu życiu seksualnemu nowy sens :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Od czasu do czasu chętnie sięgnę po tego typu książki
  Może i ta się kiedyś uda przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jeszcze nigdy nie słyszałam o tej autorce, ale sądząc po Twoim opisie mogłaby mi się spodobać. Zapisuje ja na listę do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubie takie pozycje. Sądzę że bedzie to książka dla mnie. A więc idę ją zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak, mam jedną autorkę, której erotyki kocham <3 A tę może przeczytam, jak znajdę wolną chwilę ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam tą książkę, ale cały czas czekam na pierwszą część. Zamówiłam i jeszcze mi nie przyszła.

  OdpowiedzUsuń
 12. Słyszałam o tej serii, ale nie zaciekawiła mnie na tyle, aby się na nią skusić. Nie wiem czemu, bo z Twojej recenzji wydaje się interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 13. ciekawa musi być ta książka :) przyjemnie czytałoby się ją.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger