Jak chronić telefon przed zniszczeniem?

 

  W dzisiejszych czasach telefon komórkowy jest niezastąpionym urządzeniem w życiu każdego z nas. Dzięki niemu kontaktujemy się z bliskimi, załatwiamy różne sprawy, szukamy informacji czy wykorzystujemy w nauce. Jest to jednak urządzenie, które może ulec zniszczeniu, jeśli odpowiednio go nie zabezpieczymy przed uszkodzeniami. Jak chronić telefon?  Telefony z pozoru są trwałymi urządzeniami, ich obudowy mają je chronić przed rozbiciem czy uszkodzeniem. Często jednak niefortunna sytuacja prowadzi do zniszczeń, np. kiedy telefon upadnie. Warto zabezpieczyć swój telefon przed zniszczeniem i w tym celu wyposażyć go w szkło ochronne i etui.

  Wyświetlacz telefonu jest najbardziej narażony na zniszczenia poprzez porysowanie lub rozbicie. Najlepiej ochroni go szkło hartowane, które jest trwałe i nie dopuszcza do rozbicia wyświetlacza. Mniejszą ochronę zapewnia folia, ale jest również polecana. Zaletą szkła hartowanego do folii jest wytrzymałość, brak pojawiania się pęcherzyków powietrza pod jego powierzchnią. Warto wybierać dobre markowe szkło, które nie będzie utrudniać korzystania ze smartfonu, np. poprzez zmniejszenie czułości dotyku.

  Pełną ochronę telefonu przed zarysowaniami i obtarciami zapewnia etui. Na rynku jest duży wybór modeli: silikonowe, plastikowe, portfelowe, pancerne, hybrydowe. Wybierając etui, należy dobrać go do swoich potrzeb, każdy w inny sposób używa telefonu i narażony jest on na inne uszkodzenia. Najtrwalszą ochronną dodatkową obudową jest etui pancerne i hybrydowe, które w całości chronią urządzenie, otaczając go z każdej strony.

  Zakładając na smartfon szkło hartowane i etui zapewnimy mu ochronę. Dzięki tym dwóm rzeczom nasz telefon będzie nam służyć dłużej w świetnym stanie. Szukając „ochraniaczy” na swój telefon warto zapoznać się z ofertą sklepu https://pancernik.eu/

  Chronicie swój telefon przed zniszczeniami?


Wpis reklamowy

8 komentarzy:

 1. Nie wyobrażam sobie nie mieć szkła na telefonie

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkło to absolutnie podstawa, ja jeszcze mam case'a :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie etui + szkło to podstawa i jak tylko kupuję nowy telefon, od razu kupuję też taki zestaw.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wyobrażam sobie tego by mój telefon nie miał etui czy szkła. Jedno i drugie stanowi u mnie podstawę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nałożone szkło i etui, ale nie da się ukryć, że nawet takie zabezpieczenia całkowicie nie chronią telefonu przed zniszczeniem. Lepsza taka ochrona niż żadna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze mam na ekranie hartowane szkło, a odkąd dałam się namówić na Iphone zaopatrzyłam się też w pancerne etui 😂, żal byłoby go uszkodzić

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie szkło to podstawa! Wymieniam co kilka miesięcy, a bez niego byłaby masakra :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger