„Nieczyste Zagrania”, K. C. Hiddenstorm

 

   Twórczość K. C. Hiddenstorm jest dla mnie nowością, czytałam jej opowiadanie w antologii „Facet na wakacje”. Spodobał mi się prosty styl autorki i kiedy nadarzyła się okazja, poznać jej książkę bez wahania się na nią zdecydowałam. „Nieczyste zagrania” to pierwszy tom trylogii, którą mam ochotę poznać w całości.


Nieczyste zagrania książka


„Ethan Blackmore zajmuje wysokie stanowisko w mafijnej hierarchii, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że droga na sam szczyt jest przed nim zamknięta. Dlatego postanawia za plecami szefa zrobić interes, który zagwarantuje mu ogromne wpływy, a co za tym idzie – wolność i bezkarność.

Kiedy FBI zaczyna węszyć wokół Blackmore’a, mężczyzna dogaduje się z Judith Knight, tancerką z nocnego klubu Orion. To, co miało być tylko układem za pieniądze, szybko zmienia się w uczucie, a początkowa niechęć przeistacza się w namiętność, która doprowadza do katastrofy...”


Książ nieczyste zagrania


  Ethan Blackmore należy do mafijnej organizacji zajmującej się handlem narkotyków. Mężczyzna jest pracownikiem bossa, którego chce oszukać i okraść. Chce się wybić, zostać milionerm i tym samym zyskać możliwość zostania szefem. Interesy postanawia załatwiać w klubie ze striptizem Orion, gdzie poznaje tancerkę Judith Knight. Dziewczyna ma talent i zachwyca swoim tańcem mafioza. Kiedy Ethanem zaczyna interesować się FBI, ten zawiera układ z tancerką, który ma odsunąć od niego podejrzenia i zapewnić alibi na czas przebywania w klubie. Judith potrzebuje pieniędzy, zgadza się na udawanie dziewczyny mafioza. Wszystko idzie dobrze, do czasu kiedy do układu wchodzą uczucia. Czy Ethanowi uda się oszukać szefa i uciec z kasą? Czy Judith sprawdzi się w roli udawanej dziewczyny? Czy układ przerodzi się w coś więcej?


Nieczyste zagrania książka


  „Nieczyste zagrania” to historia mafijna, jednak akcja bardziej skupia się na wątku miłosnym. Znajomość Ethana i Judith jest na pierwszym miejscu, tłem do ich układu jest plan kradzieży i mafijne interesy. Pod koniec książki wątek mafijny bardziej się rozkręca i staje ciekawszy, przez co zostawia niedosyt i szybką chęć przeczytania kontynuacji. Podoba mi się ta historia, ma w sobie coś mrocznego, jakąś tajemnice, niebezpieczeństwo, namiętność, dużo scen erotycznych (nawet za dużo, można odczuć przesyt). Książkę czyta się lekko i szybko, ma w sobie przyciągnie, które nie pozwala na łatwe przerwanie czytania. Polecam.

Za książkę dziękuję wydawnictwu.

 
   Znacie książki K. C. Hiddenstorm?

8 komentarzy:

 1. nazwisko już gdzieś słyszałam, ale nie miałam okazji czytać, zresztą mafijne tematy jakoś mnie nie interesują

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że romans z wątkiem miłosnym może spodobać się mojej siostrze, więc jej polecę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że książki i tematyce mafii dość często się u ciebie pojawiają
  Sama lubię ten klimat

  OdpowiedzUsuń
 4. O prosze to może być książka dla mnie. Romanse to jest coś co ja bardzo lubię czytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam twórczość autorki i nawet mam ten tytuł w domu. Świetna jest ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 6. To nie jest książka dla mnie, nie przepadam za tematyką mafijną :/ Więc niestety nie polubię się z tą serią, ani z tymi klimatami :P A próbowałam je czytać:P

  OdpowiedzUsuń
 7. nie za bardzo lubię książki, w których jest tematyka mafijna, to specyficzne historie

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie spotkałam się jeszcze z twórczością tej autorki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger