„Diaboliczna miłość”, P. K. Farion

 

  Diabelski układ to seria, która przypadła mi do gustu. Niezwykła historia miłości Błażeja i Sary przeprowadzi nas przez 11 lat z życia bohaterów. To trudna miłość, której bohaterowie muszą się nauczyć, aby zaznać szczęścia i spokoju. Diaboliczna miłość to trzeci tom cyklu, który powinien przeczytać każdy miłośnik trudnych związków w książkach.


Diaboliczna miłość

„Ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha. Mijają lata. Nadchodzi najważniejszy dzień w życiu Sary i Błażeja. Wygląda na to, że oboje czują dokładnie to samo. Jakie emocje targają nimi na chwile przed wypowiedzeniem słów przysięgi? Zbyt wiele wydarzyło się w ich życiu, żeby to nie odcisnęło na nich żadnego piętna, ale czas i brak nadziei wyleczą z każdej miłości. Czy Błażej zdąży się o tym przekonać? Walka i pragnienia są tu odzwierciedleniem prawdziwego uczucia. Czy Sara na czas zrozumie, że miłości nie udowadnia się słowami?”


Diaboliczna miłość

  Trzy lata po wydarzeniach, które zakończyły tom drugi, Sara staje przed ołtarzem z Adamem. Kobieta próbuje ułożyć sobie życie z mężczyzną, który wyznał jej miłość. Niestety już pierwszego dnia małżeństwa żałuje swojego czynu, musi zmierzyć się z nowym życiem u boku mężczyzny, który pokazał swoją prawdziwą twarz. Błażej mieszka w Hiszpanii, spotyka się ze swoją współpracownicą Niną. Wszystko się zmienia, gdy mężczyzna otrzymuje telefon o wypadku Sary i jej męża, to wydarzenia odmienia los obu par. Czy miłość Błażeja i Sary jest możliwa do uratowania? Co stanie się z mężem Sary i kochanką Błażeja? Jakie tajemnice ukrywane są przed Sarą?


Diaboliczna miłość recenzja


  „Diaboliczna miłość” kończy historię, z którą się zżyłam. Polubiłam bohaterów, żyłam ich życiem i sytuacjami, jakie ich spotykały. Łatwo wejść w tę książkę, poczuć się jak obserwator wydarzeń, odczuwać ich sobą. Ta część jest tak samo zaskakująca, jak poprzednie, niespodziewane zwroty akcji i nowe tajemnice wywołują całą lawinę emocji. Bohaterowie zmagają się z konsekwencjami podjętych w przeszłości decyzji, które nie były odpowiednie. Muszą przejść trudną i wyboistą drogę, aby nauczyć się czym jest miłość i jak ją okazać. Błażej zrozumiał, że nie tylko czyny są ważne, a także słowa „kocham cię”. Sara zdała sobie sprawę, że miłość okazują także czyny, nie tylko deklaracje słowne się liczą. Długo zajęło im zrozumienie wielu rzeczy, najważniejsze, że wspólnie doszli do mety nieszczęść. Ta historia uczy, że o miłość warto walczyć i czekać na odpowiedni moment. Polecam.

"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze potrafić wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie."


Znacie historię Sary i Błażeja?

 

Za książkę dziękuję autorce i wydawnictwu.

11 komentarzy:

 1. Chętnie sięgnę po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jeszcze tej książki, jednak ten tytuł polecę siostrze na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie jest to seria dla mnie, ale ten końcowy cytat mnie zaciekawił, także może dam jej szanse

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczęłam czytać pierwszą część i mi nie podeszła, dlatego nie zamówiłam już drugiej i trzeciej. Jakoś to nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz jest tyle serii różnych romansów że cięzko się na jakiś zdecydować. Ja niestety ostatnio zupełnie nie mam czasu i sił na czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z miałą chęcią siegne po tą pozycję. Jest ona bardzo fajna. Przekonałas mnie swoim postem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, niezły okres życia bohaterów jest tu podsumowany. Rzeczywiście, skoro jest to 11 lat, to można zżyć się z bohaterami, bo zna ich się właściwie od młodości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś w końcu znajdę na nią czas - obiecuję sobie spotkanie z autorką już od dawna!

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam o tej serii, ale nie poczułam się nią na tyle zainteresowana, aby się na nią skusić. Jest tego teraz tyle, że ciężko ogarnąć wszystkie nowości.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tej serii i nie wiem, czy by mi się spodobała. Wydaje się lekka i przyjemna, idealna gdy chemy czegoś relaksującego, ale jestem delikatnie negatywnie nastawiona.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger