„Zniknięcie” Efekt Ericka, K. N. Haner

 

   Historia Meg i Ericka się rozwija, poznajemy ją w częściach, jakie serwuje nam Kasia Haner w swoich Pink Bookach. Za mną czwarta część i szczerze nie mogę doczekać się końca, który niestety szybko nie nastąpi. Autorka zapowiedziała 12 tomów sagi o rodzinnie Donell. Co działo się w „Zniknięciu”?


Znikniecie K. N. Haner

  „Meg razem z Erickiem i paczką przyjaciół leci na weekend do Las Vegas. W planach mają tańce do białego rana, wylegiwanie się w słońcu z dala od paparazzich i koncert Beyoncé. Wspaniałą zabawę psuje jednak kłótnia kochanków. Meg, wściekła na Ericka, nie idzie na koncert. Dziewczyna wraca do hotelu, gdzie znowu trafia w sidła Filipa, który zgrywa przyjaciela. Mężczyzna wykorzystuje sytuację, a skołowana Meg ulega czarowi jednej chwili, co okazuje się wielkim błędem. W konsekwencji kobieta postanawia wyjechać do Londynu i zacząć żyć tam na własną rękę. Wydaje się bowiem, że jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ucieczka.”


Zniknięcie Efekt Ericka

  Życie rodziny Donello płynie spokojnie. Kim cieszy się z narodzin córeczki, wszyscy wokół nich skaczą i pomagają. Meg dochodzi do siebie po trudnych wydarzeniach z ostatniego czasu. Z pozoru wszystko jest dobrze, jednak zbierają się nam nimi czarne chmury. Meg i Erick wyjeżdżają do Las Vegas na odnowienie przysięgi swoich przyjaciół, impreza jest udana i wszyscy miło spędzają czas. Filip coraz bardziej zbliża się do Meg, jest przyjacielem Ericka, a jego zachowanie staje się trudne do zaakceptowania. W trakcie kłótni Meghan i Ericka kobieta ucieka do hotelowego pokoju i upija swoje smutki. Pojawia się Filip, który chce jej pomóc, a tak naprawdę wykorzystuje. Meg pod wpływem chwili i wyrzutów sumienia ponownie ucieka.

  Zniknięcie to zawiła część, pokazuje życie bohaterów książki, którzy ciągle coś ukrywają, ich zachowanie jest dziwne. Autorka z jednej strony pokazuje nam szczęśliwe życie wszystkich, a z drugiej widmo nieszczęść, jakie spadną na bohaterów. Kłamstwa i skrywane tajemnice nie pozwalają zaznać szczęścia, burzą układany ciągle świat. Meg jest „trudną” bohaterką, nie rozumiem jej postępowania, zachowuje się jak nastolatka, zero w niej konsekwencji. Jestem jednak bardzo ciekawa, co ją spotka i zamierzam kontynuować czytanie wszystkich części. Nie mam pojęcia, co może być dalej, nie czytałam tej historii na blogu autorki. Mam nadzieję, że to, co wydarzyło się z Los Vegas, nie zostanie w Los Vegas i napędzi akcję.


Zniknięcie recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Zniknięcie
Cykl: Efekt Ericka (część 4)
Seria: Pink Book
Autor: K. N. Haner
Wydawnictwo: Edipresse  Czytacie Pink Booki? Wciągneła Was historia Meg i Ericka?

 

7 komentarzy:

 1. Historii Meg i Ericka nie znam bo szczerze to nie czytałam nigdy Pink Booka, ale nie wykluczam, że zacznę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jeszcze tej serii, ale siostra bardzo lubi czytać kolejne tomy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi trochę nie po drodze z polskimi autorkami - Pink Book można czytać niezależnie czy łączą się ze sobą?

  OdpowiedzUsuń
 4. myślę, że podczas czytania nie raz byłabym wkurzona i negatywnie zaskoczona charakterami bohaterów , ta książka nie jest dla mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak pisałam na początku PB Kasi Haner to ciągłość jednej historii, a książki Edyty Folwarskiej to każda jest osobną historią

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger