„Diabelna prawda” P. K. Farion

 

  Diabelna prawda to kontynuacja Diabelskiego układu, który bardzo mi się podobał. Historia Sary i Błażeja to jedna wielka tajemnica i niewiadoma. Z ciekawością czytałam drugi tom serii i niecierpliwie czekam na trzeci. Ta historia to prawdziwa bomba, która wybuchła już dwa razy i przypuszczam, że finałowy wybuch ciągle przed nami.


Diabelna prawda

„Błażej, targany wyrzutami sumienia, wraca do Polski, by odkupić swoje winy. Stawia na prawdę i wierzy, że ta go wyzwoli. Zbiera kawałki swojego serca, które rozrzucone są gdzieś po świecie.

Czy uda mu się zdobyć to, co sobie założył? Czy jego miłość wystarczy, by uzyskać wybaczenie kobiety, którą tak bardzo skrzywdził? „


Książka diabelna prawda

  Błażej nie radzi sobie z wydarzeniami, które miały miejsce w domu Mendozy. Stacza się na dno, stracił sens życia i obwinia się o wszystko. Jego szef postanawia odesłać go do polski, aby poukładał swoje sprawy. Wraca do domu po rodzicach i rozpoczyna poszukiwania swojej ukochanej. Odzyskanie Sary okazuje się trudne, a postawione między nimi kłamstwa, intrygi i tajemnice stają się przeszkodą. Czy Błażej wyzna całą prawdę Sarze, a ona mu wybaczy i zrozumie?

  Pierwszy tom skończył się w krytycznym momencie, autorka zostawiła czytelników w zawieszeniu. Diabelna prawda przedstawia dalsze losy bohaterów, którzy nie mają łatwej drogi w życiu. Ta część dużo tłumaczy, wyjaśnia wydarzenia z pierwszego tomu, a jednocześnie pokazuje, co aktualnie dzieje się z Sarą i Błażejem. Jest tutaj mniej tajemnic i intryg, ale dużo więcej emocji. Zanim doszłam do ostatniej strony, byłam pewna zakończenia i zastanawiałam się, co będzie w trzeciej części. Autorka postanowiła jednak ponownie zagrać na nosi bohaterom i czytelnikom. Byłam w szoku takim zakończeniem i go nie rozumiem. Teraz z niecierpliwością czekam na Diaboliczną miłość, aby poznać zakończenie tej historii.


Diabelna prawda


  Informacje techniczne:
Tytuł: Diabelna prawda
Seria: Diabelski układ
Autor: P. K. Farion
Wydawnictwo: Grzeszne książki, Akurat

 

  Znacie tę historię? Lubicie mroczne historie?


4 komentarze:

 1. bardzo nie lubię zostać w takim krytycznym momencie bez możliwości przeczytania dalszej części historii, dlatego najczęściej czekam aż pojawi się całość

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że oba pierwsze tomy wywarły na Tobie spore wrażenie i nie możesz doczekać się trzeciej części.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam ten tom, podobał mi się. Za niedługo, będzie trzeci tom :) więc jestem ciekawa co będzie się tam działo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię mrocznych historii, za dużo złych rzeczy dzieje się na co dzień.
  Zdecydowanie jako lektury wybieram lżejsze książki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger