Pogrubiający tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Dramatic

 

  Tusze do rzęs to jedne z najszybciej kończących się u mnie kosmetyków do makijażu. Średnio raz na miesiąc kupuję nowy tusz, który chcę poznać i sprawdzić. Kilka tygodni temu padło na pogrubiający tusz 2000 Calorie Dramatic.


Tusz max Factor 2000 Calorie dramatic


  Tusz mamy zamieszczony w tradycyjnym prostym opakowaniu. Zdobi go złoty napis z nazwą produktu. Szczoteczka jest z włosia, które gęsto zostało osadzone i ułożone w spiralę. Osobiście nie przepadam za takimi szczoteczkami, zdecydowanie bardziej lubię silikonowe, ale chęć poznania tego produktu wygrała. Tusz ma gęstą konsystencję, należy delikatnie ją usunąć ze szczoteczki przed nałożeniem na rzęsy. Pojemność 9ml.


Max Factor 2000 Calorie Dramatic


  Tusz 2000 Calorie Dramatic nie zrobił na mnie wrażenie wow. Jego zaletą jest dobrze ciemny czarny odcień, który podkreśla rzęsy. Efekt pogrubienia jest całkiem przyjemny, należy nakładać jednak cienkie warstwy, aby nie posklejać rzęs. Brakuje mi w nim działania wydłużenia i podkręcenia rzęs, dlatego nakładałam dodatkowo inny tusz, który mi to zapewniał. W trakcie noszenia po kilku godzinach tusz delikatnie się osypuje. Plusem jest łatwość zmycia i brak podrażnienia oczu.  Znacie ten tusz? Macie swojego ulubieńca do malowania rzęs?

 

 ***

  Pandemia i związane z nią obostrzenia sprowadziły wiele osób do zadłużeń i bankructwa. Brak możliwość spłaty długów wiąże się z nowymi rosnącymi zadłużeniami. Jest jednak sposób, aby wstrzymać taką „śnieżną kulę- długów” to upadłość konsumencka. Jest to zmniejszenie lub umorzenie zobowiązań osoby, która nie posiada działalności gospodarczej, w przypadku niezawinionej niewypłacalności. (informacja reklamowa)

3 komentarze:

  1. Jestem bardzo wybredna, jeśli chodzi o tusze, więc raczej mnie nigdy nie kusił.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten tusz chyba nie spełniłby moich oczekiwań. Chociaż z marką 2000 Calorie znam się od dawna, to liczyłam na coś więcej sięgając po taki tusz do rzęs.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger