„Zimna S Odwilż”, Justyna Chrobak

 

   Zimna S Odwilż to kontynuacja książki Zimna S, która zrobiła na mnie średnie wrażenie. Jednak postanowiłam poznać dalsze losy Malwiny, czego nie żałuję. Książka jest świetna, jestem pod wrażeniem przemiany bohaterki, a także autorki. Zresztą musicie sami się przekonać o tym, dlatego już na wstępnie polecam.


Zimna S Odwilż

„Przeżywając osobistą tragedię Malwina odkrywa coś, co na zawsze zmieni jej życie. Kiedy myśli, że już nic nowego jej nie zaskoczy, dowiaduje się o ogromnym spadku. Na horyzoncie pojawia się również tajemniczy przyjaciel rodziny, a także ktoś, kto zaślepiony chęcią zysku grozi jej i szantażuje.
Kobieta dociera do punktu, z którego nie uda jej się już samej wyplątać z problemów, musi więc poprosić o pomoc i choć na chwilę zapomnieć o swojej dumie. Nie będąc odpowiedzialna już tylko za siebie, musi wybrać drogę, która zapewni bezpieczeństwo jej i jej bliskim. Czy będzie, potrafiła to zrobić pomimo zranionych uczuć i gniewu? Czy Sebastian zburzy mur, który powstał przez jego złe decyzje?
Jedno pozostaje pewne- w życiu Zimnej S… nieuchronnie nadchodzi odwilż.”


Zimna S odwilż opis ksiazki


  Malwina straciła ojca, stała się spadkobiercą majątku i czekają na nią kłopoty. Ktoś ja zastrasza, grozi i szantażuje, jej życie jest w niebezpieczeństwie. Kobieta z wyrachowanej, silnej i odważnej kobiety zmienia się w tej części, staje się bardziej emocjonalna. Obok niej znowu pojawia się Sebastian, jej ochroniarz. Jak potoczą się i ich losy, czy ich relacje ułożą się poprawnie mimo przeżytych wydarzeń? Jedno jest pewne, Malwina z góry lodowej staje się spokojnym potokiem, ta odwilż zmieniła wszystko.

  "Zimna S Odwilż" to świetna historia, która trzyma w napięciu, dreszcz emocji nadaje całości pazura. Historia pokazuje, jak różne wydarzenia na nas wpływają, jak nas zmieniają i co wynika z tych zmian. Nie zawsze bycie twardym jest dobre, delikatność i kobieca „słabość” nie jest zła. Autorka pokazuje tutaj także oblicze trudnej miłości, bez słodkości i motyli w brzuchu. Zakończenie trochę przewidywalne, jednak samo czytanie przyjemne i warte poświęcenia czasu. Podobały mi się emocje, jakie przepływają przez tę książkę, są autentyczne.


Zimna S odwilż recenzje


  Informacje techniczne:
Tytuł: Zimna S Odwilż
Autor: Justyna Chrobak

„Bo wszystko, na co człowiek zbyt mocno się nastawi, zawsze w przypadku niepowodzenia boli mocniej niż to, do czego podchodzimy racjonalne i z dystansem”.
 


  Jakie książki czytacie? Znacie historie Justyny Chrobak?

 

 


10 komentarzy:

 1. Przekażę siostrze, że drugi tom serii jest też warty uwagi. Pierwszy bardzo jej się podobał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka z kolei wydaje mi się bardzo ciekawa i mimo przewidywalnego zakończenia, chętnie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam o pierwszym tomie u Ciebie, poczekam aż wyjdzie całość, wtedy będę mogła spokojnie sięgnąć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam okazję przeczytać pierwszą częśc tej serii o drugiej słyszę pierwszy raz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam chyba inną książkę tej autorki jednak nie podobała mi się za bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam pierwszą część i nie zrobiła na mnie super wrażenia. Była okej, ale bardzo mi przeszkadza narracja w trzeciej osobie. Uważam, że to działa na niekorzyść tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł, po który chętnie sięgnie moja córka, przynajmniej tak przypuszczam, zatem podeślę jej pod rozwagę. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, że autorka poprawiła swój warsztat w kontynuacji. To znaczy, że się rozwija.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię powieści w których Autorom dobrze udaje się oddać emocje bohaterów. To nie lada sztuka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger