„Ten, którego pragnę”, Kennedy Fox

 

   Im więcej czytam, tym mam większą ochotę poznawać nowych autorów i ich dzieła. Moją uwagę w ostatnim czasie przykuła Kennedy Fox. To pseudonim, pod którym skrywają się dwie autorki: Brooke Cumberland i Lyra Parish. Ich seria Bishop Brothers zaciekawiła mnie i z przyjemnością poznaję historię braci. Na pierwszy ogień idzie Evan i jego historia w cześci” Ten, którego pragnę”.


Ten którego pragne

„…Oboje chcą tego samego- jednej namiętnej nocy, by później rozejść się każde w swoją stronę. Żadnego przytulania. Żadnych telefonów następnego dnia. Żadnych niezręcznych pożegnań. Niestety życie ma wobec nich inne plany. Jeden z nich stanie się dla nich oczywisty, gdy w poniedziałek rano stawią się do pracy…”


Opis książki ten którego pragne

  Emily Bell nakrywa chłopaka na zdradzie, wydarzenie to popycha ją do zmian w swoim życiu. Przeprowadza się do San Angelo i zaczyna pracę jako lekarz na izbie przyjęć. Na przyjęciu weselnym poznaje mężczyznę, który od pierwszej chwili ją pociąga. Para umawia się na niezobowiązującą noc, po której każdy pójdzie w swoją stronę. W pierwszy dzień pracy trafia na swojego szefa Evana Bishop, który okazuje się jej kochankiem. Lekarz jest zły na Emily i postanawia uprzykrzyć jej każdy dzień pracy. Lekarze pracują razem, co nie jest dla nich łatwe. Jak zakończy się ich znajomość, która miała być tylko jedną nocą?

  „Ten, którego pragnę” to przyjemna lekka historia z motywem lekarzy i pracy w szpitalu. Emily i Evan to zdolni lekarze, którzy każdego dnia ratują ludzkie życie. Para jest bardzo charakterna, ich znajomość niezwykle zaskakująca i zabawna. Z jednej strony całość jest niezwykle odprężająca, ale zawiera nieoczekiwane zwroty akcji i momenty grozy. Bardzo mi się podobało jak zostały przedstawione relacje rodziny Bishop, która jest wyjątkowa i komiczna. Ogólnie historia jest bardzo prawdziwa i mogłaby wydarzyć się w realnym życiu. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło i cieszę się, że kolejny tom mam już u siebie i będę mogła szybko po niego sięgnąć. Ten, którego pragnę to drugi tom serii, ale w Polsce został wydany jako pierwszy. Nie jest wymagana znajomość pierwszego, ponieważ każda część opisuje życie jednego z braci. Seria ta jest podobna do serii The Arrowoord Brothers, którą także polecam.


Ten którego pragnę recenzja książki


  Informacje techniczne:
Tytuł: Ten którego pragnę
Autor: Kennedy Fox
Seria: Bishop Brothers (tom 2, u nas w PL 1)
Wydawnictwo: Muza/ Grzeszne książki

„Mężczyźni mówią, że do kobiety powinna być dołączona instrukcja obsługi. Akurat. To oni potrafią w ułamku sekundy wyłączyć swój emocjonalny radar i przejść z trybu gorącego w lodowaty.”


Lubicie rodzinne serie książek?

 

 


7 komentarzy:

 1. Rzadko sięgam po serie książek,wolę raczej odrębne powieści - ale czasami również serie potrafią mnie miło zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten Pan z okładki mmm podoba mi się :D Po takim wstępie pewnie bym sięgnęła po nią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładka zachęcająca:) Takie rodzinne serie są ok, czasami po takie sięgam i sledze losy bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam, że pod tyn pseudonimem kryją się dwie autorki, w ogóle nie podejrzewałam, W to pseudonim. Książka natomiast mnie nie zainteresowała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też tak mam, jak się zacznie czytać to chce się tylko więcej i więcej. Tym bardziej, że to taki przyjemny relaks.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger