„Niebezpieczny trójkąt”, Kamila Andrzejak-Wasilewska

 

  Kamila Andrzejak-Wasilewska to debiutantka, która wywarła na mnie pozytywne wrażenie swoją książką „Niebezpieczny trójkąt”. Opis mocno mnie intrygował, więc bez wahania zdecydowałam się przeczytać książkę i teraz czuje wielki niedosyt, mam nadzieję, że autorka to zmieni kontynuacją tej historii.


Niebezpieczny trójkąt recenzja książki


„Dwóch braci. Jedna kobieta. Miłość. Nienawiść. Pożądanie i zdrada.
Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego bruneta, dla którego momentalnie traci głowę. I choć nie zna jego imienia i nie wie, skąd pochodzi, nie ma to dla niej żadnego znaczenia – liczy się tylko niesamowity seks, który ich połączył. Oboje obiecują sobie, że jeżeli jeszcze kiedykolwiek się spotkają, powtórzą tę upojną noc. Cztery lata później Nikola układa sobie życie z nowym mężczyzną, którego wkrótce ma poślubić. Szczęśliwie zakochana, nie podejrzewa, że przeszłość upomni się o nią i zniweczy wszystkie jej plany… Co się wydarzy, gdy owładnięty zazdrością dawny kochanek postanowi ponownie ją zdobyć? Czy umowa, którą z nim niegdyś zawarła, pomoże jej podjąć słuszną decyzję czy tylko skomplikuje całą sytuację?”


Niebezpieczny trojkat książka

  Nikola jest narzeczoną Seweryna, planują ślub. Kobieta jest zakochana i szczęśliwa, do czasu kiedy poznaje brata swojego ukochanego. Alan to mężczyzna z jej przeszłości, spędzili razem noc i przysięgli sobie, że jeśli się spotkają, powtórzą to. Nikola mimo sprzeciwu realizuje ich umowę i wdaje się w romans. Sytuacja jest niekomfortowa, komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy pojawiają się uczucia. Kobieta jest rozdarta, z jednej strony ukochany narzeczony, a z drugiej jego brat, który działa na nią jak nikt inny. Kogo wybierze? Czy trójkąt jaki stworzy zniszczy jej życie?

  Ona jedna- Nikola i ich dwóch- Alan i Seweryn. Niebezpieczne połączenie, erotyczne relacje, miłość, rywalizacja, pożądanie, zdrada. Fabuła tej książki jest oryginalna, historia zaskakująca, akcja przewrotna. Trudno przewidzieć zakończenie, które totalnie zaskakuje. Myślałam, że jest to książka jednotomowa, liczy prawie 500stron, a jest to pierwszy tom trylogii. Teraz wyczekuje kontynuacji, czuje się jak wciągnięta w wir, który wypuści mnie jak poznam ostateczne zakończenie. Nie wiem, któremu z mężczyzn kibicuje, ale obaj są… skomplikowani. Cała trójka jest wyjątkowa na swój sposób, każdy wnosi coś innego do tej historii, każdy przedstawia inny typ osobowości, która budzi zainteresowanie. To, co tam się dzieje jest niebywałe, odczuwałam w trakcie czytania różne emocje, ale mam wrażenie, że te najlepsze jeszcze przede mną.


Niebezpieczny trójkąt Kamila Andrzejak-Wasilewska


  Informacje techniczne:
Tytuł: Niebezpieczny trójkąt
Autor: Kamila Andrzejak-Wasilewska
Wydawnictwo: Novae Res
Ilość stron: 496

  Ciekawi Was ta historia? Znacie inne książki z motywem „trójkąta”?

 

 

13 komentarzy:

 1. bardzo zaciekawiłaś mnie tą książką, nawet chyba nie słyszałam o żadnej w takiej tematyce, więc może się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 2. Propozycja czytelnicza, w którą nie wbiję się, ale może moja córka będzie chciała się z nią zapoznać, po maturze szuka lekkich lektur. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię takie książki z trójkątem miłosnym, bo nigdy nie jestem w stanie przewidzieć, jak potoczy się historia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kontynuacja na pewno może być ciekawa, będę rozglądać się za twórczością autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie bardzo mnie ten tytuł interesuje, nie przepadam za trójkątami i motywem zdrady. Jednak super, że Tobie się spodobała. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam, nawet w sumie mało słyszałam o tej książce. Kto wie może się na nią skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się że jest tego typu kilka książek które niedawo zostały wydane. O tej jednak nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam jeszcze przyjemności przeczytać tej książki, ale mignęła mi już kilka razy na IG i mnie ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam szczerze, że nie mam zaufania do wydawnictwa i sięgam jedynie po książki z polecenia, ale odkryłam już parę perełek :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedyś trójkąty miłosne w literaturze były częstym motywem,teraz trochę przystopowali autorzy. Nie znam jeszcze tej książki, ale zapisze tytuł,ponieważ mnie zaciekawiła. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj, nieciekawie wdepnęła bohaterka tej książki. Ale z drugiej strony raczej rzadko się zdarza, by planować już ślub, a nie znać brata swego wybranka. Cóż, różnie jednak bywa. Ciekawa lektura na lato.

  OdpowiedzUsuń
 12. Opis bardzo mnie zaintrygował i chyba zapisze sobie ta książkę do przeczytania. Może akurat spodoba mi się.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger