„Niebezpieczny trójkąt”, Kamila Andrzejak-Wasilewska

 

  Kamila Andrzejak-Wasilewska to debiutantka, która wywarła na mnie pozytywne wrażenie swoją książką „Niebezpieczny trójkąt”. Opis mocno mnie intrygował, więc bez wahania zdecydowałam się przeczytać książkę i teraz czuje wielki niedosyt, mam nadzieję, że autorka to zmieni kontynuacją tej historii.


Niebezpieczny trójkąt recenzja książki


„Dwóch braci. Jedna kobieta. Miłość. Nienawiść. Pożądanie i zdrada.
Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego bruneta, dla którego momentalnie traci głowę. I choć nie zna jego imienia i nie wie, skąd pochodzi, nie ma to dla niej żadnego znaczenia – liczy się tylko niesamowity seks, który ich połączył. Oboje obiecują sobie, że jeżeli jeszcze kiedykolwiek się spotkają, powtórzą tę upojną noc. Cztery lata później Nikola układa sobie życie z nowym mężczyzną, którego wkrótce ma poślubić. Szczęśliwie zakochana, nie podejrzewa, że przeszłość upomni się o nią i zniweczy wszystkie jej plany… Co się wydarzy, gdy owładnięty zazdrością dawny kochanek postanowi ponownie ją zdobyć? Czy umowa, którą z nim niegdyś zawarła, pomoże jej podjąć słuszną decyzję czy tylko skomplikuje całą sytuację?”


Niebezpieczny trojkat książka

  Nikola jest narzeczoną Seweryna, planują ślub. Kobieta jest zakochana i szczęśliwa, do czasu kiedy poznaje brata swojego ukochanego. Alan to mężczyzna z jej przeszłości, spędzili razem noc i przysięgli sobie, że jeśli się spotkają, powtórzą to. Nikola mimo sprzeciwu realizuje ich umowę i wdaje się w romans. Sytuacja jest niekomfortowa, komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy pojawiają się uczucia. Kobieta jest rozdarta, z jednej strony ukochany narzeczony, a z drugiej jego brat, który działa na nią jak nikt inny. Kogo wybierze? Czy trójkąt jaki stworzy zniszczy jej życie?

  Ona jedna- Nikola i ich dwóch- Alan i Seweryn. Niebezpieczne połączenie, erotyczne relacje, miłość, rywalizacja, pożądanie, zdrada. Fabuła tej książki jest oryginalna, historia zaskakująca, akcja przewrotna. Trudno przewidzieć zakończenie, które totalnie zaskakuje. Myślałam, że jest to książka jednotomowa, liczy prawie 500stron, a jest to pierwszy tom trylogii. Teraz wyczekuje kontynuacji, czuje się jak wciągnięta w wir, który wypuści mnie jak poznam ostateczne zakończenie. Nie wiem, któremu z mężczyzn kibicuje, ale obaj są… skomplikowani. Cała trójka jest wyjątkowa na swój sposób, każdy wnosi coś innego do tej historii, każdy przedstawia inny typ osobowości, która budzi zainteresowanie. To, co tam się dzieje jest niebywałe, odczuwałam w trakcie czytania różne emocje, ale mam wrażenie, że te najlepsze jeszcze przede mną.


Niebezpieczny trójkąt Kamila Andrzejak-Wasilewska


  Informacje techniczne:
Tytuł: Niebezpieczny trójkąt
Autor: Kamila Andrzejak-Wasilewska
Wydawnictwo: Novae Res
Ilość stron: 496

  Ciekawi Was ta historia? Znacie inne książki z motywem „trójkąta”?

 

 

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger