„Wyższe sfery”, K. N. Haner

 

  Wyższe sfery to kontynuacja książki Dziedziczka ze serii Pink Book od K. N. Haner. Cykl Efekt Ericka tworzyć będzie 12 tomów, dlatego należy czytać je po kolei. Drugi tom pokazuje dalsze losy Megan i Ericka. Autorka wprowadza czytelników głębiej w tę historię, wciąga w tajemnicze wydarzenia i każe czekać niecierpliwie na kontynuację.


Wyższe sfery Kasia Haner

  „Miłość i pożądanie potrafią zaślepić. Meg boleśnie się o tym przekona…
Najgorętsza para nowojorskiej śmietanki towarzyskiej przeżywa kryzys.
Megan nie jest pewna, co czuje, a wszechobecne tajemnice sprawiają, że w głowie ma jeszcze większy mętlik. Zwłaszcza że Erick w dziwnych okolicznościach traci cały majątek…. Kiedy Meg znowu zaczyna się w nim zakochiwać, na jaw wychodzą kolejne jego sekrety. Dziewczyna uświadamia sobie, że dwaj najważniejsi dla niej mężczyźni- ojciec i chłopak oszukują ją i próbują przeciągnąć na swoją stronę.”


Pink Book wyższe sfery

  W życiu Megan i Ericka dzieją się dziwne rzeczy. Kobieta zostaje w tajemniczy sposób porwana, nic nie pamięta. Kiedy budzi się w szpitalu, jest przy niej Erick, dba o nią i nie odstępuje na krok. Para ponownie się do siebie zbliża, ich miłość staje się mocniejsza. Megan dowiaduje się o dziwnej utracie całego majątku ukochanego, który wiele przed nią ukrywa. Kobieta chce poznać szczegóły z życia Ericka, jednak trudno jej pogodzić się z tym, czego się dowiaduje. Eryk powoli wyjawia jej swoje tajemnice, nie pokrywają się jednak one z tym, co przekazał jej ojciec. Który z mężczyzn kłamie i dlaczego?

  Książka jest krótka, jej czytanie zajmuje ok. dwóch godzin. Treść jest zwarta i ciekawa, wydarzenia wywołują wiele emocji. Autorka wprowadza nas w skomplikowane losy bohaterów, buduje napięcie. Nic nie jest pewne w ich historii, nie wiadomo co jest prawdą, a co kłamstwem. Mam nadzieję, że dalsze tomy wyjaśnią pojawiające się w głowie pytania. Ta historia kiedyś pojawiła się na blogu autorki, ale jej nie czytałam, więc jestem bardzo ciekawa, jak dalej wszystko się potoczy.


Wyższe sfery K N Haner


  Informacje techniczne:
Tytuł: Wyższe sfery
Cykl: Efekt Ericka
Seria: Pink Book
Autor: K. N. Haner
Wydawnictwo: Edipresse

  Polecam serię Pink Book. Kasia oraz Edyta tworzą świetne historie dla kobiet, które warto przeczytać.


8 komentarzy:

 1. Nie spodobałaby mi się raczej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o kurcze, super, że ta książka jest taka krótka, można ją zabrać w podróż i przeczytać po drodze

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka tajemnicza podoba mi się. Chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna książka bardzo mi się podoba. Sądzę, że ta książka będzie przeze mnie przeczytana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam ją i trochę się zawiodłam. Jednak daję tej seri jeszcze szansę.

  OdpowiedzUsuń
 6. no niestety nie moje klimaty, zdecydowanie bardziej wolę kryminały i thrillery

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio ciągle czytam o książkach z tej serii i mam ogromną ochotę coś zamówić.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger