„Dziedziczka”, K. N. Haner

 

  Projekt Pink Book tworzą dwie autorki K. N. Haner i Edyta Folwarska, o czym wspominałam wczoraj. Ich książki to będzie cała seria. Kasia Haner skupiła się na przedstawieniu jednej historii, która będzie mieć aż 12 tomów. Dziedziczka to pierwsza część sagi rodziny Donellów.


Dziedziczka Haner

  „Megan Donell ma wszystko: urodę, talent, kochających rodziców i gigantyczną fortunę. Jej rodzina jest jedną z najbogatszych w Nowym Jorku.
Mimo to Meg nie zachowuje się jak typowa miliarderka. Nie lubi luksusu i przepychu, chce do wszystkiego dojść sama i ciężko na to pracuje.
Kończy studia w najbardziej prestiżowej szkole kulinarnej na świecie, zamierza zostać szefem kuchni.
Nagle na jej drodze staje przystojny Erick Evans, który zmienia jej życie o 180 stopni.
I wszystko byłoby dobrze, gdyby Evans nie miał tylu tajemnic, a w jego spojrzeniu nie czaiłby się niepokojący mrok.
Czy Meg ulegnie jego urokowi?”


Dziedziczka


  Megan to dziedziczka wielkiej fortuny, ale dla niej nie są ważne pieniądze. Chce sama osiągnąć sukces bez pomocy nazwiska i stanowiska ojca. Jest kucharzem i marzy o otwarciu swojej restauracji. Przypadkowo ulega wypadkowi i tak poznaje tajemniczego Ericka. Mężczyzna jest właścicielem salonu samochodowego, restauracji i kamienicy. Erick jest pewny siebie i wyniosły, nie ukrywa przed Megan swojego zainteresowania i się jej narzuca. Dziewczyna początkowo go zbywa, aż ulega. Spędzają razem kilka dni, ich znajomość się pogłębia. Megan niewiele wie na temat Ericka, a ten skrywa pewne tajemnice. Czy ich związek ma szanse przetrwać?


  Dziedziczka to historia, która bardzo szybko się rozwija. Znajomość Megan i Ericka jest jak torpeda, brak czasu na poznanie się i zbudowanie jakiejś relacji. Od początku odczuwa się jakieś niewyjaśnione tajemnice, coś podejrzanego i do samego końca trudno odgadnąć, o co chodzi. Czy Erick to na pewno dobry i odpowiedni mężczyzna dla Megan? Dziewczyna chce się przy nim wyluzować i korzystać z życia, ale może sprowadzić na siebie niebezpieczeństwo. Książka kończy się w momencie, który nic nie wyjaśnia i trudno wyobrazić sobie, co będzie dalej. Chce poznać losy tych bohaterów i przeczytać dalsze części. Mam nadzieję, że autorka rozwinie bardziej tę relację i otworzy drzwi do mega historii, a wiem, że potrafi swoimi książkami wcisnąć w fotel i na to czekam.


Dziedziczka Pink Book
  Informacje techniczne:
Tytuł: Dziedziczka
Autor: K. N. Haner
Seria: Pink Book
 

Wydawnictwo: Edipresse
Macie ochotę na przyjaźń z książkami Pink Book?


8 komentarzy:

 1. ciekawe czy mi by się spodobała ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś czuję, że przypadłaby mi do gustu

  OdpowiedzUsuń
 3. Historia wydaje się przewidywalna, aczkolwiek ciekawi mnie na jaki tor może wejść podczas aż 12 tomów ;o

  OdpowiedzUsuń
 4. No musze przyznać, że tym razem książka mnie zaciekawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki niedosyt końcowy i tajemniczy zawsze wzbudza dalszą ciekawość w książce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam, że to niezła historia. Na WP nie czytałam, bo nie lubię czytać książek w sieci. Zawsze czekam na papier. Jutro się za nią zabieram.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie brzmi to "Pink Book", myślę że książka znajdzie rzeszę czytelniczek :)
  Ja jak wiesz nie przepadam za tego typu książkami, ale historia wydaje się być ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo jak masz taki niedosyt to oznacza tylko jedno. Warto przeczytać

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger