Wydłużający tusz do rzęs Vampire Dermacol

 

   Lubię kosmetyki Dermacol, poznałam ich sporo i w większości byłam zadowolona z tych znajomości. Jakiś czas temu skusiłam się na mascare Vampire. Tusz Vampire Mega Long Lashes to idealny produkt do codziennych makijaży, który szczerze polecam.


Tusz do rzęs Vampire


  Opakowanie tuszu jest smukłe i wygodne. Kolorystyka czarno-żółta przyciąga wzrok, jest pozytywna i zwraca na siebie uwagę. Szczoteczka jest mała, igiełki ma krótkie i zwęża się lekko, dzięki czemu łatwo się nią pracuje. Szczoteczka jest silikonowa i giętka, a takie lubię najbardziej. Konsystencja podkładu jest kremowa i gładka, nie ma grudek i równomiernie osadza się na szczoteczce. Lekko się zmieniła pod koniec, stała bardziej gęsta. Tusz ma wyjątkowo nieprzyjemny zapach, na szczęście wyczuwalny jest tylko podczas malowania rzęs.


Mascara Vampire Dermacol


  Mascara Vampire łatwo rozprowadza się na rzęsach, nie skleja ich i nie obkleja nadmiarem. Nakładam jedną warstwę od nasady rzęs po same końce, a drugą tylko delikatnie podkręcam końcówki. Efekt jest super, rzęsy zyskują objętość i grubość, stają się delikatnie podkręcone. Dodatkowo rzęsy stają się wydłużone, bardziej widoczne i dają ładną oprawę dla oka. Tusz jest mocno czarny, widać miejsca, które pominiemy podczas malowania, więc wymaga naprawdę dokładności w nanoszeniu. Tusz jest trwały, nie osypuje się, nie odbija i nie rozmazuje w ciągu dnia. Łatwo usuwa się za pomocą olejku do demakijażu. Jestem z niego wyjątkowo zadowolona i polecam.


Vampire tusz do rzęs


***

  Kochani, czy ktoś z Was wykonywał czyszczenie biżuterii u jubilera? Myjka ultradźwiękowa jest najbardziej polecana do czyszczenia i odnawiania biżuterii. Urządzenie wytwarza fale ciśnieniowe w specjalnym roztworze, czyszcząc w ten sposób biżuterię. Jestem ciekawa jak wygląda to w praktyce i czy warto oddać biżuterię do jubilera na takie oczyszczanie.5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger