„Wystarczy chcieć”, J. B. Grajda

 

  Sięgając po książkę Wystarczy chcieć, nie spodziewałam się tak dobrej lektury. Trudno było mi się od niej oderwać, czytałam prawie na jednym wdechu. Liczyłam na fajną historyjkę, a otrzymałam prawdziwy majstersztyk, który sprawia, że szczęka opada w trakcie czytania. Już teraz bardzo polecam książkę, uwierzcie, że nie pożałujecie.


Wystarczy chcieć książka

„Jak bardzo można zmienić się dla miłości? Ile jesteśmy w stanie poświęcić? Patrycja Wysocka była ekskluzywną escort girl. Jej życie było skrupulatnie zaplanowane. Skupiała się wyłącznie na sobie i na kolejnych zleceniach. Mężczyźni uzależniali się od jej ciała. Była dla nich narkotykiem, ale nigdy nie traktowała ich jak partnerów. Zawsze pozostawali tylko klientami. Do czasu.
 Ta zmysłowa książka o świecie pełnym namiętności, intryg, kłamstwa i samotności opowiada o tym, że wystarczy tylko chcieć, aby pozbyć się duchów przeszłości i rozpocząć nowe, lepsze życie.”

Wystarczy chcieć opinie o książce

  Patrycja wysocka to ekskluzywna call girl, która żyje według własnych zasad. Jest niezależna, piękna i inteligentna. Jej życie się zmienia, gdy pod drzwiami pojawia się policja z małą dziewczynką, którą ma się zaopiekować. Nagle w jej życiu pojawiają się dwaj mężczyźni, którzy nie są jej klientami, a kandydatami na partnera. Kobieta łamie swoje zasady, przekracza wyznaczone granice i wpada w pułapkę. Kobieta staje się obiektem niebezpiecznych osób, czy uda się jej wyjść z tego cało? Czy jej życie przejdzie prawdziwą metamorfozę?

  Książka pokazuje losy kobiety, której życie nie było łatwe, gdy była dzieckiem. Jako dorosła osoba sama ustala granice, żyje jak chce i jest z tego zadowolona. Jej życie się zmienia, poznaje czym jest smak prawdziwej miłości, poczucia bezpieczeństwa za inną osobę. Nieświadoma niczego staje przeciw niebezpiecznym ludziom, ufa nie temu, komu powinna, ale jednego jest pewna, chce ocalić jej nowy sens życia.


Wystarczy chcieć blog


  Wystarczy chcieć to rewelacyjna historia, pełna tajemnic, zagadek i zaskoczeń. Akcja jest jak rollercoaster, zmienia się, a zwroty akcji są oszałamiające. Na każdym kroku czułam się zaskoczone, gdy już przewidywałam zakończenie, autorka zrzuca kolejną bombę. Intrygi bohaterów robią niesamowite wrażenie, nic nie jest pewne, nie wiadomo do samego końca, komu można zaufać. To prawdziwy sztos. Książka przypisana jest do romansu i mamy tutaj wiele scen sexu, jest także obyczajem, ale dla mnie również zalicza się do gatunku kryminalnego i thrillera. Świetny dreszczowiec, który wciąga i puszcza dopiero przy ostatniej stronie. Autorka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i mam ochotę sięgnąć po jej inne książki.

  Informacje techniczne:
Tytuł: Wystarczy chcieć
Autor: J. B. Grajda
Wydawnictwo: Muza/Akurat/ Grzeszne książki
Ilość stron: 352  Znacie twórczość J. B. Grajdy? Przeczytaliście ostatnio jakąś zaskakującą książkę?11 komentarzy:

 1. Polecę jej przeczytanie swojej koleżance :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że ta historia jest rewelacyjna. Nie jestem przekonana do końca czy by mi pasowała tematycznie, ale polecę ją siostrze, bo lubi takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa recenzja, chociaż to kompletnie nie mój klimat - zazwyczaj czytam thrillery, których mam już zresztą wielką kolekcję, że aż się ledwo mieści.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytając to co napisałaś bardzo mnie zainteresowałaś, i chodź nie jestem chętna do czytania to mnie bardzo zaciekawiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej autorki. A ostatnio czytam, został mi dosłownie rozdział, genialnej książki Afrykańskie love story. Zupełnie inny klimat, ale też wciągnęła mnie bez reszty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam okazji jeszcze poznać twórczości tej autorki. Myślę, że ta historia mogłaby mi się spodobać, koniecznie muszę przeczytać tę książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale tą recenzją bardzo mnie do niej zachęciłaś. Muszę ją koneicznie przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo lubię czytać o bohaterach, którzy mieli trudną drogę do kształtowania własnego charakteru, nie wiem, czy sięgnę po tę książkę, ale na pewno ma parę ciekawych aspektów fabularnych

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam już o tej ksiązce, ale nie miałam okazji jej poznać, ani nawet zamówić, bo mój stos jest spory i na razie wstrzymałam się z nowymi ksiązkami.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię takie książki. Zwroty akcji czemu nie. Muszę ja mieć i to zaraz.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zachęcasz do lektury, nawet jeżeli to nie do końca moje ulubione klimaty. Chociaż przyznam, że nigdy nie należałam do osób ograniczających się gatunkami, bo perełki trafiają się w każdym :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger