„Grzeszne gierki”, Laurelin Paige

 

   Seksowny duet to cykl książek, które zapoczątkowały moją znajomość z twórczością Laurelin Paige. Pierwszy tom Grzeszny zdobywca, spodobał mi się i byłam bardzo ciekawa dalszych losów Westona i Elizabeht. Z przyjemnością sięgnęłam po drugi tom Grzeszne gierki i tak umocniło się moje przekonanie, że warto czytać książki autorki.

 

„Grzeszne gierki”, Laurelin Paige


  „Ślub z Westonem Kingiem miał być tylko transakcją biznesowa. Elizabeth nie przewidziała jednak, że zacznie się w mężczyźnie zakochiwać. On sam skrywa dużo więcej tajemnic, niż chce przyznać. Nie może uwierzyć, że jest w stanie… kochać. Teraz, kiedy znają swoje prawdziwe pragnienia, sekrety stają się jeszcze bardziej uciążliwe i mogą przekreślić wszystko. Prawda prędzej czy później musi jednak wyjść na jaw.”

 

„Grzeszne gierki”, Laurelin Paige


  Grzeszny zdobywca (pierwszy tom serii) kończy się na ślubie Westona i Elizabeht. Oboje wyznali sobie miłość, to już nie był udawany ślub, to było prawdziwe. Niestety ich radość nie trwała długo, dziewczyna planuje wyjazd do Francji, a mężczyzna nie chce pozostawiać syna, o którym dopiero co się dowiedział. Grzeszne gierki zaczynają się kontynuacją wesela, które dla obojga jest trudne. Małżonkowie wyjeżdżają w podróż poślubną, ma to być czas tylko dla nich, zaczynają się naprawdę poznawać. Wyznają sobie tajemnice, które wywołują różne emocje. Elizabeth jest wyrozumiała, o nic nie pyta, nie osądza. Ostatnia tajemnica Westona okazuje się być prawdziwą próbą miłości tej dwójki. Czy uda im się ocalić związek? Czy będą umieć się poświęcić?

  Książka jest napisany prostym językiem, czyta się ją przyjemnie i szybko. Autorka historię prowadzi krętą drogą. Bohaterowie nie mają łatwo, ale nie chcą się poddać mimo przeciwności losu, który wymaga od nich poświęcenia. Elizabeht i Weston  przechodzą przemianę, młody playboy chce związać się na zawsze z jedną kobietą, wydoroślał i dojrzał, nie tylko do związku. Elizabeht staje się coraz pewniejsza siebie, zyskuje siłę i potrafi się poświęcić z miłości. Grzeszne gierki to przyjemna lekka książka, z którą warto spędzić wieczór. Pokazuje różne emocje i nie pozwala się nudzić. Nie jest to może realna historia, ale i tak mi się podobała.

 

„Grzeszne gierki”, Laurelin Paige


  Informacje techniczne:
Tytuł: Grzeszne gierki
Autor: Laurelin Paige
Cykl: Seksowny duet
Wydawnictwo: KobieceCzytaliście seksowny duet? Co aktualnie czytacie? 

 

 


 10 komentarzy:

 1. Zaciekawiła mnie ta książka, chętnie bym ją przeczytała

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne zdjęcia. Mi z tym wydawnictwem jest kompletnie nie po drodze jako że ja jestem fanką głównie bardzo mrocznych thrillerów i po takie klimaty nie sięgam

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka idealna dla mnie, dlatego już dopisuję ją na swoją listę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie coś dla mnie na zimowe wieczory pod kocykiem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. właśnie tego typu ksiązki mam ostatnio ochotę czytać, lekki przyjemne w czytaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz widzę tę książkę, historia mnie zainteresowała. Wpisuje tytuł na moją listę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam autora ani książki, bo przez jakiś czas nie zamawiałam żadnych nowości. Myślę, że mogłaby mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czasami czytam takie książki. W tym momencie niestety nic nie czytam bo nie mam czasu. Ale musi się to zmienić.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger