"Grzeszny zdobywca", Laurelin Paige

 

   Grzeszny zdobywca to pierwsza książka pisarki Laurelin Paige, na którą się zdecydowałam. Czytałam wiele pochlebnych opinii n temat jej twórczości. Czy je popieram? Zdecydowanie tak. Wystarczyła mi ta jedna książka, aby polubić styl pisania i twórczość Laurelin Paige. Mam nadzieję, że sięgając po kolejne książki autorki, moja opinia się umocni.

 

"Grzeszny zdobywca", Laurelin Paige


  „Biznesowe gierki, które przeradzają się w wielkie pożądanie.
Weston King wiele zawdzięcza swojemu przyjacielowi i wspólnikowi, Donovanowi. Pewnego dnia Donovan oznajmia, że ma dla niego kandydatkę na żonę. Weston musi ją poślubić dla korzyści biznesowych. Młoda Elizabeth chce ratować rodzinną firmę, którą kiedyś odziedziczy. Aranżowane małżeństwo wydaje się nieszkodliwym rozwiązaniem…”

 

"Grzeszny zdobywca", Laurelin Paige


  Weston King to młody mężczyzna, ma firmę, pieniądze, stanowisko i lubi kobiety. Nie myśli o ustatkowaniu się, chce się bawić. Otrzymuje propozycje nie do odrzucenia od swojego przyjaciela Donovana. Ma poślubić Elizabeth i tym samym umocnić wizerunek firmy na rynku. Dziewczyna także skorzysta z fikcyjnego małżeństwa, otrzyma spadek po ojcu. Elizabeht jest piękna, młoda, odważna, inteligentna i uparta. Chce przejąć spadek, idąc do celu po trupach, dlatego decyduje się na udawany związek. Przyszła para nie znosi się, kłóci na każdym kroku, a jedynie co ich łączy to pożądanie. Czy uda im się przekonać wszystkich do wielkiej miłości? Czy ich plan się powiedzie i zyskają to na czym im zależy?

  Grzeszny zdobywca to fajna historia, bardzo luźna i niezobowiązująca. Książka wypełniona jest humorem, a czytanie jej jest przyjemne. Idealna lektura na jesienny wieczór.  Małżeństwo na niby, udawana miłość, flirt, namiętność, pożądanie, uczucia, sex, duża dawna humoru, sekrety i tajemnice. Tak można opisać tę książkę. Weston i Elizabeth to osoby z mocnym charakterem, takie dwa koguciki, które toczą ze sobą walkę o dominację. Polubiłam bohaterów, kibicuje im i liczę, że ich związek przejdzie przemianę w drugiej części. Tak jest kontynuacja książki, której już nie mogę się odczekać, aż wezmę do ręki.

 

"Grzeszny zdobywca", Laurelin Paige


  Informacje techniczne:
Tytuł: Grzeszny zdobywca
Cykl: Seksowny duet
Autor: Laurelin Paige
Wydawnictwo: Kobiece


"Tylko pocałunek, a czułam się, jakby odkrywał moje tajemnice, których nawet ja sama nie znałam."  Znacie książki Laurelin Paige? Mieliście okazję przeczytać Seksowny duet?


6 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki, ale ostatnio bardzo często sięgam po książki z tego gatunku, więc może kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autorki, ale nie jest to książka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej ksiązki, jednak jak patrzę na tak świetne recenzje to az z chęcią powrócę do czytania. Akurat teraz najlepszy czas taki depresyjny i ponury jesienny, dlatego najlepiej sięgnąć po taką ksiażkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie czytałam jeszcze tej serii, ale siostra bardzo lubi twórczość tej autorki, w tym ten cykl. Już nie może doczekać się kolejnego tomu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger