Oczyszczające plastry na nos Charcoal Cleansing Nose Strips  Często zwracam uwagę na filmiki czy zdjęcia przedstawiające efekty działania plastrów oczyszczających na nos, które zazwyczaj są udane. Ostatnio postanowiłam sprawdzić ranking polecanych plastrów i wybrałam do testów Charcoal Cleansing Nose Strips. Czy moje oczekiwania wobec nich zostały spełnione?


oczyszczające plastry na nos


  "Węglowe plastry do twarzy marki Xpel Body Care to idealne rozwiązanie do usuwania nadmiaru łoju, brudu, zwężania porów. Zawierają cząsteczki węgla, które pomagają odblokować pory, wyeliminować czarne główki."oczyszczające plastry na nos

  Plastry zamieszczone są pojedynczo w saszetkach, które dodatkowo umieszczone są w pudełeczku. Opakowanie zawiera sześć plasterków. Każdy plasterek jest zabezpieczony folijką. Aplikacja jest bardzo prosta, wystarczy wyciągnąć plaster i na łożyć na nos, który wcześniej oczyszczamy i zwilżamy wodą. Po upływie 15-20 minut ściągamy plaster. Przedstawione plastry dobrze się trzymają, nie zjeżdżają i przylegają do skóry. Dobrze się ściągają, czuć delikatną depilację włosków.oczyszczające plastry na nos

  Plastry Charcoal Cleansing Nose Strips działają, ale nie jakoś rewelacyjnie. Usuwają zaskórniki, ale nie wszystkie tylko pojedyńcze. Oczyszczają pory i delikatnie je zwężają. Widać na plasterku zebrane sebum, więc eliminują jego nadmiar i matowią skórę, ale nie wysuszają. Skóra na nosie staje się gładsza i jaśniejsza, efekt ten widać gołym okiem. Nie jest to produkt w 100% skuteczny, ale w miarę radzi sobie z obietnicami producenta. Plastry mogą stanowić uzupełnienie pielęgnacji, ale nie powinny zastępować innych metod oczyszczania.  Używacie plastrów oczyszczających na nos? Jakie plastry możecie polecić?
13 komentarzy:

 1. Nie stosuje takich plastrów u siebie :D jakoś mi nie po drodze z nimi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Również plastrów na nos nie używam, ogólnie to jeszcze nigdy ich nie probowałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś używałam jakiś plastrów na nos i byłam całkiem zadowolona. Tych nie znam, ale zapowiadają się całkiem ok. W sumie wątpię czy są takie plastry co usuną 100% zaskórników. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tej marki nie znam. Stosowałam sporo takich produktów, ale nigdy nie byłam do końca zadowolona. Tak więc przestałam po nie sięgać.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie jeszcze żadne takie plastry się nie sprawdziły :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Na nosek nieraz używa takiego czarne cudenka. Dobrze że są takie plastry.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam ochotę wypróbować jakieś plastry, szkoda ze te działają tak nie do końca skutecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam już kilkukrotnie takie plastry, jednak za każdym razem były lipne, ale skoro trochę pomagają to może warto się skusić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciężko o dobre plastry oczyszczające, u mnie do tej pory najlepiej spisały się plasterki z Bielendy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam oczyszczanie skóry nosa plastrami. Stosuję je już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie otrzymuję. Z chęcią polecam je koleżankom.

  OdpowiedzUsuń
 11. coś dla mojego męża, często kupuje mu różne plastry na nos

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger