Niebiesko mi...

Niebiesko mi...  Lubię niebieskie ubrania, czuję, że to mój kolor i pasuje do mojej jasnej karnacji. Jednak nie zbyt często sięgam po stylizację w tym kolorze. W mojej szafie nie ma wiele niebieskich ubrań, są pojedyncze sztuki, które zazwyczaj zestawiam z czymś w innym odcieniu. Najwięcej niebieskich czy granatowych mam sukienek. Stylizacja z jedną z nich była moim wyborem na spotkanie blogerek w Stalowej Woli.


Pomadka do ust w płynie LIP STYLIST

Pomadka do ust w płynie LIP STYLIST  Porządkując swoje kosmetyki, zauważyłam, że przeważają w nich produkty do ust. Kilka lat temu miałam pomadkę, błyszczyk i szminkę, a teraz jest wszystkiego po kilkanaście i co najdziwniejsze większość używam. Lubię mieć pomalowane usta i moja córka odziedziczyła to po mnie, codziennie wybiera sobie błyszczyk i się maluje. Dziś chcę pokazać Wam kolekcję płynnych pomadek do ust LIP STYLIST od Revers Cosmetics.Płynna pomadka do ust LIP STYLIST Revers Cosmetics


  „LIP STYLIST Płynna pomadka do ust z długotrwałą formułą intensywnego koloru. Dzięki wygładzającej i nadającej blask nieklejącej formule, usta zyskują kuszący kształt pokryty intensywnym kolorem. Lip Stylist utrzymuje się na ustach przez wiele godzin, bez konieczności poprawek- usta stają się wyjątkowo miękkie i nawilżone. Elastyczny, wyjątkowo miękki aplikator gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust ulubionym kolorem.”
  Pomadki znajdują się w podłużnych plastikowych opakowaniach. Ozdobą są złote zatyczki i napisy, które pięknie podkreślają kolory pomadek. Przez przeźroczyste opakowanie widać, z jakim odcieniem mamy do czynienia. Pomadki mają mały miękkie aplikator, łatwo się nim posługuje. Pojemność 10ml. Cena 8,99zł.
  Konsystencja pomadek jest gęsta, jednak delikatnie się różni w danym odcieniu. W jasnych kolorach jest bardziej płynna. Pomadki dają błyszczące lub satynowe wykończenie, niektóre kolory zawierają błyszczące drobinki w różnym natężeniu. Produkt posiada delikatny i przyjemny zapach.
  Kolekcja LIP STYLIST zawiera 12 odcieni, które zostały ponumerowane od 51 do 62. Kolorystyka jest różnorodna, mamy beże, róże, brązy, czerwienie w różnych odcieniach. Taki wachlarz odcieni sprawia, że każdy może wybrać odpowiedni dla siebie kolor. Swatche niestety nie oddaje idealnie kolorystyki.

  Pomadki LIP STYLIST ładnie podkreślają usta, sprawiają że wyglądają one na pełne i optycznie większe. Kolory są dobrze nasycone, nie mają przebarwień i równomiernie się rozkładają na wargach. Struktura pomadki daje wrażenie mokrych ust, dlatego wcześniej warstwo nałożyć na nie cienką warstwę podkładu co dodatkowo utrwala kolor. Fajnie jako podkład sprawiają się matowe szminki, lubię ten efekt nasycenia i głębi koloru, jaki dają w połączeniu z pomadką. Trwałość jest zależna od danego koloru i przygotowania ust. Lubicie takie pomadki? 
Paleta cieni Color Icon Eyeshadow Quad i baza pod cienie Photo Focus Eyeshadow Primer  Wet n Wild

Paleta cieni Color Icon Eyeshadow Quad i baza pod cienie Photo Focus Eyeshadow Primer Wet n Wild  Marka Wet n Wild jest najpopularniejsza w Stanach Zjednoczonych, u nas jest mniej znana, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni. Miałam okazję się już z nią zapoznać, z czego byłam zadowolona, więc chętnie przyjrzałam się kolejnym kosmetykom. Tym razem mam dla Was recenzję palety cieni Color Icon Eyeshadow Quad i bazy pod cienie Photo Focus Eyeshadow Primer.Nowości od Sensique w drogeriach Natura

Nowości od Sensique w drogeriach Natura


  W ostatnim czasie pokazywałam Wam nowości z drogerii Natura, jakie oferuje nam marka Kobo i My Secret. Dziś czas na trzecią markę własną drogerii- Sensique. Czym tym razem zaskoczy nas Sensique? Na pewno będzie kolorowo i wakacyjnie!Naturalne sprzątanie z produktami Eco Clean

Naturalne sprzątanie z produktami Eco Clean


  Porządki w domu to codzienność każdego z nas. Nie ma dnia, aby nie sprzątała i używała do tego specjalnych środków. Niestety środki do czystości zawierają wiele niebezpiecznych dla naszego zdrowia substancji. Postanowiłam sprawdzić zatem produkty naturalne i w ten sposób porządki w ostatnim czasie robiłam używając produktów Eco Clean.


Szampon przyśpieszający wzrost włosów Long 4 Lashes by Oceanic

Szampon przyśpieszający wzrost włosów Long 4 Lashes by Oceanic


  Moje marzenie o długości włosów zostało spełnione. Jestem z siebie dumna, że wytrwałam w zapuszczaniu i mam to co chciałam. Zapuszczanie sprawiło, że unikałam fryzjera i końcówki włosów, zwłaszcza tych krótszych są w kiepskim stanie. Jestem zmuszona na cięcie i pozbycie się tych zniszczeń, przez co stracę trochę na długości. Nie przejmuję się tym jednak, bo już teraz przyśpieszam wzrost włosów używając szamponu Long 4 Lashes.
Copyright © Anszpi , Blogger