Na co zwrócić uwagę podczas wyboru mebli do poczekalni?

 

 Poczekalnia to miejsce, gdzie spędza czas każda osoba jako klient lub pacjent w zależności od danego miejsca. Placówki publiczne, prywatne, urzędy, przychodnie, salony kosmetyczne to miejsca, gdzie oczekuje się na swoją kolej w poczekalni, która powinna być wygodna i przyjemna. Najważniejsze w tym miejscu są meble, a dokładnie siedziska. Jakie one powinny być?

   Meble do poczekalni muszą być wygodne, a także sprawdzać się w danym miejscu. Najbardziej popularne są krzesła, na którym każdy może usiąść i nie „stykać” się z innymi ludźmi, są one indywidualne. Nie zawsze jednak jest miejsce na większą ilość krzeseł lub nie pasują one do danego pomieszczenia, lub wystroju. Wtedy ustawiane są kanapy, sofy, pufy lub fotele. Takie siedziska zdecydowanie bardziej są wygodne, przytulne, można rzecz, że są domowe. Zabierają one jednak więcej miejsca i osoby siedzące obok siebie, nie zawsze czują się komfortowo. Wybierając meble do poczekalni nie zależnie czy będą to krzesła, sofy lub mieszane siedziska należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego są wykonane, musi być trwały, łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji. Odpowiednie meble do poczekalni dostępne są w sklepie cezasglob.pl, który w swojej ofercie ma funkcjonalne siedziska dopasowane do każdego miejsca. 

  W poczekalni warto umieścić także stolik, na którym znajdą się czasopisma, ulotki oraz wieszak na ubrania.

 

 Współpraca reklamowa


5 komentarzy:

 1. Wieszak i stolik na czasopisma są tymi, o których także nie można zapomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. zaczytanamarzycielka823 lutego 2024 22:42

  Bardzo ciekawy artykuł i świetne wskazówki, które nie jednej osobie się przydadzą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak dla mnie przede wszystkim wygoda! fajnie też zeby dobrze wyglądały

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybór mebli do poczekalni to ważna decyzja wpływająca na komfort i pierwsze wrażenie odwiedzających.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy wpis. Prześlę go do koleżanki, która właśnie będzie otwierać swój salon kosmetyczny sporych rozmiarów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger