„Zamknij oczy. Oczy wilka”, Alicja Sinicka

 

 „Oczy wilka” to moja ulubiona seria od Alicji Sinickiej. Bardzo lubię książki tej autorki, jej styl i to że zawsze potrafi mnie zaskoczyć. „Zamknij oczy” to czwarty tom serii, który został napisany jako dodatkowy. Myślałam, że zgubiłam tę książkę przy przeprowadzce, ale kilka dni temu się znalazła i od razu zabrałam się za czytanie. Ta historia czekała na mnie ponad rok.
  Życie Leny i Artura jest ułożone, mają córeczkę i starają się żyć zgodnie z prawem. Artur nie potrafi jednak zrezygnować ze swojej podziemnej działalności, mimo próśb żony mężczyzna dalej prowadzi nielegalny biznes tworząc broń biologiczną. Ich spokojne życie burzy się po wydarzeniach pewnej nocy gdzie Waldi, brat Artura pociąga za spust. Teraz ktoś mu grozi, chce pieniędzy i zemsty. Pojawia się tajemnicza postać, która obserwuje rodzinę Mangano i pragnie Leny dla siebie. Do kraju wraca Nadia, była miłość Artua, jej pojawienie wywołuje zamieszanie. Do Leny dochodzą różne plotki, jej małżeństwo i wiara w męża stają pod znakiem zapytania. Dzieją się dziwne rzeczy, a gdy znika była kochanka Artura, a za nią Nadia i Lena, wydarzenia przyspieszają. Kto stoi za uprowadzeniem kobiet? Czy Artur potrafi się zmienić i zrezygnować z życia w napięciu?
 „Zamknij oczy” to niesamowita mieszanka romansu, kryminału i obyczajówki. Akcja jest dynamiczna, zaskakująca, pełna tajemnic i napięcia. Autora stworzyła kolejny raz atmosferę strachu i oczekiwania na najgorsze. Bohaterowie przeżywają trudne wydarzenia, zostają wystawienie na próbę, ich życie jest zagrożone. Chęć zemsty na rodzinie Mangano wzbudza ciekawość, kto i dlaczego chcę to uczynić, kto skrywa się za maską i eksperymentuje na strachu kobiet? Te pytania pojawiają się w trakcie czytania, trudno odgadnąć o kogo chodzi, a odpowiedź jest zaskakująca. Fabuła jest naprawdę dobra, autorka postarała się, aby ta książka była w podobnym klimacie to wcześniejsze tomy i dobrze jej to wyszło. Całość czyta się szybko i płynnie, historia jest przedstawiona przez trzy osoby: Lenę, Artura i tajemniczego mężczyznę, przez co jest ciekawie. „Oczy wilka” to świetna seria, a jej zakończenie satysfakcjonujące. Dobra historia, która pobudza emocje i wbija w fotel w trakcie czytania. Polecam jak najbardziej, ta historia jest wyjątkowa. Połączenie gangsterski i romansu jest tu udane.

Znacie serię „Oczy wilka”?

Współpraca reklamowa z wydawcą

7 komentarzy:

 1. Siostra uwielbia sięgać po książki tej autorki. Ta bardzo jej się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawie zapowiadająca się książka, nie miałam okazji czytać jeszcze niczego z pod pióra tej autorki, ale czas to nadrobić. Angela.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam trzy tomy, pamiętam, że miałam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony czułam fascynację, z drugiej irytację. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przygoda czytelnicza, która wymyka się moim gustom książkowym, ale wiem, że wielu osobom sprawi przyjemność, mieszanka gatunków mile widziana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam tę serię i nawet mi się podobała, chociaż wolę kryminały autorstwa tej Pani.

  OdpowiedzUsuń
 6. U mężczyzn właśnie oczy są dla mnie pierwszym, co zauważam. Dlatego ta książka zdecydowanie jest dla mnie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger