„Za wszelką cenę”, Wioletta Pyzik

 

   Wioletta Pyzik znana w świecie internetu jako Niewyparzona Pudernica, to osoba niebojąca się mówić głośno tego, co myśli. Od dawna śledzę jej profil na Instagramie i gdy tam pokazała swoją książkę, wzbudziła moja ciekawość. Wiedziałam, że prędzej czy później ją przeczytam i tak też się stało.”Za wszelką cenę” to oryginalna historia, którą powinna poznać każda osoby żyjąca online w świecie Instagrama.

  Iza jest fryzjerką, która dzięki szczęściu wybiła się na Instagramie. Wykreowała siebie jako kobietę sukcesu, bogatą i szczęśliwa, która nie ma problemów. Jej prawdziwe życie wygląda jednak całkiem inaczej, udaje i okłamuje swoich obserwatorów, aby jej zazdrościli. Jest łasa na sławę, pieniądze i wygodne życie. Dla bajkowego życia jest skłonna zrobić wszystko, a kiedy spotyka przystojnego marynarza Wiktora posuwa się za daleko. Czy Iza dostanie to czego chce? Czy będzie szczęśliwa, gdy jej instagramowi fani będą jej zazdrościć? Do czego posunie się w desperacji?
  „Za wszelką cenę” to książka, w której poznajemy nieszczęśliwą kobietę, która biegnie za szczęściem, ale wybrała złą drogę. Udawaniem, kłamstwami, intrygami i wykorzystywaniem innych chce zawładnąć światem internetu. Pragnie rozgłosu, poklasku i pieniędzy, na wygodne życie. Niestety jej pragnienia pogrąża nałóg, złe wybory, naiwność i ślepota na zło.

  Autorka przedstawiając historie, pokazuje ciemne zakamarki działań na Instagramie. Wpuszcza światło tam, gdzie inną chcą go ukryć, jest bezpośrednia i otwarta. Na końcu brutalnie przedstawia czym kończy się uzależnienie od internetu, a udawane szczęście jest zgubne.

  Fabuła książki jest dobrze przemyślana, pokazuje wiele aspektów życia, jest zaskakująca i trzyma w napięciu. Jako czytelnik czułam obawy co do dalszych losów bohaterki, nerwowa atmosfera w życiu Izy udzielała i mi się. Wielokrotnie byłam zszokowana wydarzeniami, jakie rozegrały się w życiu Izy, żałuję też, że nie poznałam zamknięcia wszystkich wątków w książce.
  Wiola wielki układ w Twoją stronę za tę książkę. Chętnie sięgnę po „Mgłę roztocza”, mam nadzieję, że równie miło spędzę czas na jej czytaniu. Jeśli macie ochotę poznać twórczość Niewyparzonej Pudernicy, jej książki znajdziecie w księgarni TaniaKsiazka.pl

Znacie Niewyparzoną Pudernice i jej ksiązki?


Współpraca reklamowa z TaniaKsiazka.pl

3 komentarze:

 1. Myślę, że ja też poznam tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. z chęcią zapoznam się z tą propozycją tym bardziej, że stworzona jest ona przez nasza kolezankę :)
  dobrego dnia dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Niewyparzoną Pudernicę i koniecznie muszę sobie zamówić jej książki, bo jestem ich niesamowicie ciekawa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger