Magiczna karuzela Anny i Elzy LEGO Disney Princess

 

  Zima coraz bliżej, a wraz z nią sezon na oglądanie kultowej bajki "Królowa lodu". Milenka bardzo lubi Annę, Elzę i śmiesznego bałwanka Olafa. Ma figurki bohaterów bajki i często się nimi bawi, dlatego, gdy zobaczyłam klocki LEGO Disney Princess i zestaw z tymi postaciami, postanowiłam zamówić córce. Magiczna karuzela Anny i Elzy to fantastyczna zabawka dla fanów księżniczek Disneya.


 

  

  Magiczna karuzela Anny i Elzy wygląda jak magiczny zamek, w którym mieszkała Elza. Obraca się wokół własnej osi, jest dość spora ma 17 cm wysokości i 9 cm szerokości, dzięki czemu zabawa przy jego użyciu jest wygodna i przyjemna. Do karuzeli dołączone są saneczki, figurki Anny, Elzy, Kristoffa i Olafa. Podobieństwo bohaterów jest na wysokim poziomie. Karuzela robi mega wrażenie, nie tylko na dzieciach. Cały zestaw wygląda bardzo ładnie, jest solidny.
  Budowla jest łatwa do złożenia, mimo konstrukcji obrotowej Milenka nie miała żadnych problemów ze złożeniem klocków. Całość zajęła jej dość mało czasu, na szczęście sama zabawa trwa zdecydowanie dłużej. Karuzela pozwala na pomysłowe i kreatywne zabawy, może ona stanowić element zimowej aranżacji LEGO, cześć parku zabaw dla laleczek, ozdobę półki.

  Klocki LEGO Disney Princess dostępne są w internetowym sklepie TaniaKsiazka.pl Zestawy związane z Królową Lodu są naprawdę piękne, jest wiele różnych modeli, które można razem łączyć. W ofercie dodatkowo są fajne gadżety np. szkatułka na biżuterię.

Jaką serię LEGO lubicie najbardziej?

 

Współpraca reklamowa z TaniaKsiazka.pl

6 komentarzy:

 1. Po uśmiechu małej księżniczki widać, ile jej to przyniosło radości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zabawka, a znam pewną fankę Krainy Lodu, której bardzo się spodoba taka cudowna karuzela!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny zestaw klocków LEGO, idealny dla każdej fanki Krainy Lodu. Widać, że sprawił sporo radości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabawka wygląda naprawdę uroczo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna jest Milenka, zabawki też

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger