„Purpurowe łzy” Beata Majewska

 

 Seria „Kryształowe serca” doczekała się kontynuacji i na rynek czytelniczy trafił drugi tom „Purpurowe łzy”. Fabuła dotyczy bocznych bohaterów pierwszego tomu Aliji i Radika, ale cały czas pojawiają się tutaj Karim i Fabiana. Co wydarzyło się w życiu tej dwójki? Wydarzyło się bardzo dużo.
  Alija wychowuje się pod opieką Karima i pracuje dla niego, jest także przyjaciółką Fabiany. Radik to najbliższy współpracownik Chana i powiernik. Kiedy dziewczyna pojawiła się w rezydencji ich stosunki były dobre, Radik pomagał jej i wspierał, co zmieniło się z czasem, kiedy dziewczyna zaczęła dorastać i stała się kobietą. Wtedy ta dwójka zaczęła się traktować jak pies z kotem. Punktem wybuchowym w ich relacjach jest nowy ogrodnik Michał, który zawróci młodej muzułmance w głowie. Jak Radik poradzi sobie z nową sytuacją? Kim jest Michał i czego tak naprawdę chce?
  Książka „Purpurowe łzy” przedstawia zawiłą historię Alijii i Radika, którzy przez swój upór idą do celu okrężną drogą. Los nie będzie ich oszczędzał, a zwłaszcza Aliję, która zostanie potraktowana jak „marchewka na patyku” i przejdzie piekło. Fabiana wraz z nią będzie walczyć o swoje życie i wolność, stanie oko w oko z wrogiem. Historia, która początkowo wydaje się humorystyczna i zabawna, stanie się brutalna i poleje się krew. Akcja jest dynamiczna, pełna niespodziewanych wydarzeń, zwrotów i szokujących scen. Myśli czytelnika szaleją, nie można przewidzieć, co wydarzy się dalej. Całość jest mocna, pełna sprzecznych emocji i trudna. Pierwsza część była zaskakująca, ale ta również nie zostaje w tyle. Obie wymagają od czytelnika spokoju i chwilami mocnych nerwów. Autorka funduje czytelnikowi szybką przejażdżkę bez trzymanki, a to lubię i dlatego polecam cały cykl „Kryształowe serca”.

Znacie tę historię?Uwaga!
  1 września na moim Instagramie (Anszpi) ruszy rozdanie, gdzie do wygrania będą obie książki „Kryształowe serca” i „Purpurowe łzy”.


 

Współpraca reklamowa z autorką Beatą Majewską

7 komentarzy:

 1. Mam jeszcze do niedawna pierwszą część. Wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię książki pisarki, ale raczej te skierowane do młodzieży, chociaż może powinnam dać szansę również doroślejszym wersjom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię twórczość Beaty Majewskiej, a tej książki jeszcze nie miałam okazji poznać, ale może się to zmieni z czasem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie ta propozycja to nowośc ale po Twojej recenzji mam ochotę ją sobie przeczytać :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem przekonana, że jest to książka, która przypadnie do gustu mojej siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapisuję tytuł :) Chętnie przeczytam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger