Projekt: promienność. 12-tygodniowy plan self-care, rozbudzenia energii oraz potencjału ciała i umysłu, Angela Jia Kim

 

   Pielęgnacja, podejście i styl życia to tematy, które mocno mnie ciekawią, inspirują i czasem zmieniają tory myślenia, postępowania. Czytałam kilka książek dotyczących urody i życia, ale jeśli mam okazję sięgnąć po kolejną to bez zastanowienia to robię. Przez ostatnie kilka tygodni cyklicznie czytałam podręcznik Projekt: promienność 12- tygodniowy plan self-care rozbudzenia energii oraz potencjału ciała i umysłu.
  Książka pokazuje, w jaki sposób uzyskać promienność, dbać o siebie, czerpać radość z życia, być szczęśliwym, opanowanym i wdzięcznym. Autorka zamieściła w niej wiele przydatnej treści, niektóre zagadnienia były mi już znane, ale poznałam także wiele nowych rzeczy. W książce znajdują się porady pielęgnacyjne dla każdego, różne metody masażu, ćwiczenia dla ciała i umysłu, opisy rytuałów promienności, prawdziwe historie. Jest to treść, która prowadzi przez trudną, ale potrzebną drogę do bycia zadowolonym ze swojego wyglądu i życia. Wystarczy każdego dnia poświęcić kilkanaście minut i zmienić swoje życie, ale trzeba tego chcieć.

  Bardzo podoba mi się podejście do afirmacji, od dawna chciałam wprowadzić ją do swojego życia, czerpać z niej pozytywne nastawienie i zmieniać swoje myślenie. Ta książka super ukazuje, jakie to ważne i potrzebne. Znalazłam w niej zachętę i motywacje, aby coś zmienić, ruszyć z miejsca i dążyć do celu.
  Liczne cytaty, które zostały umieszczone w książce, są bardzo celne, pokazują rzeczywistość, prawdziwe życie i dają do myślenia. Nieraz przeczytałam kilka słów, które mają przekaz, zatrzymują czas i "zmuszają" do refleksji, przemyślenia tematu i często do zmian.

  „Projekt: promienność…” wydawać się może kolejnym podręcznikiem z tematami beauty, ale jest to coś więcej. Sama bardziej skupiłam się na tematach dodatkowych, ponieważ pielęgnacyjne są mi znane. Dlatego, jeśli ktoś uważa, że to propozycja nie jest dla niego, polecam zajrzeć do środka, przeczytać kilka stron, zobaczyć, że to drogowskaz i ścieżka do lepszego życia. Jestem pozytywnie zaskoczona książką i chce razem z nią przejść 3- miesięczny projekt. Jeśli macie ochotę poznać tę propozycję znajdziecie ją w księgarni Taniaksiazka.pl.

Czytacie takie książki/poradniki?

Współpraca reklamowa z Taniaksiazka.pl

6 komentarzy:

 1. Rzadko sięgam po tego typu pozycja, ale może być ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie zaciekawiła, chętnie po nią sięgnę. Lubię tego typu propozycje książkowe.

  OdpowiedzUsuń
 3. z przyjemnością zapoznałabym się z ta propozycją, dzięki za polecenie
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. To może być ciekawa lektura i choć na ogół po takie nie sięgam, to ten tytuł mega mnie zaciekawił.

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście nie przepadam za tego typu książkami, więc ich po prostu nie zamawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapowiada się na ciekawą lekturę, więc właśnie dodałam tę książkę na swoją wirtualną półkę i na pewno po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger