Pomysły na niezapomniane prezenty ślubne

 

   Ślub i wesele to niezapomniane wydarzenia dla nowożeńców oraz gości. Na pamiątkę goście często dostają małe upominki, które są także podziękowaniem za obecność w tak ważnym dniu dla pary młodej. Nowożeńcy najlepiej zapamiętają dzień swoich zaślubin, a może im w tym pomoc wyjątkowy prezent. Co można podarować młodej parze w dniu ich ślubu oprócz tradycyjnej koperty?

 

  Pomysłów na prezent ślubny jest wiele, moim zdaniem najlepsze są spersonalizowane upominki i takie też znalazłam na stronie Murrano.pl Sklep oferuje ogromny wybór prezentów i pamiątek na każdą okazję. Skupiłam się na dziale „ślub”, ale znajdziecie tam także prezenty na wszelkie okoliczności i dla wszystkich bliskich.

Propozycje prezentów ślubnych:

 

  Album na zdjęcia- spersonalizowany album na zdjęcia ze ślubu i wesela to doskonały pomysł na prezent. Większość osób wywołuje zdjęcia i przechowuje je w albumach, często przeglądając i wspominając różne wydarzenia. Taki album ucieszy nowożeńców i na pewno będzie przydatny. 

 
  Obraz na płótnie- będąc przy zdjęciach, warto wziąć pod uwagę prezent w postaci obrazu przedstawiającego zdjęcia nowożeńców. Wspólne zdjęcia pokazujące np. ich miłość od początku będą im przypominać czas przed ślubem.

 
  Drewniany stojak na wino- często młodzi zamiast kwiatów proszą o wino. W ten sposób dostają kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt butelek trunku. Piwniczkę mają zapełnioną, ale warto także trzymać coś do ręką i do tego przyda się stojak na wino.  


  Kieliszki na wino- mamy wino, mamy stojak to przydadzą się także kieliszki. Zestaw kieliszków z personalizacją będzie dobrym prezentem dla młodej pary. 

 
  Stolik śniadaniowy- wspólne śniadania w łóżku dla świeżo upieczonych małżonków powinny być częste, więc stolik śniadaniowy nadaje się na prezent. 


 

Dajecie takie prezenty?

 

Współpraca reklamowa

6 komentarzy:

 1. Gdybym miała wybierać, to najbardziej chciałabym dostać obraz na płótnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj z prezentami ślubnymi to zawsze jest problem, bo z jednej strony chodzi o to, żeby to było cos naprawdę fajnego, a z drugiej, żeby nie poszło w kąt. Z twoich propozycji bardzo podoba mi sie zarówno stojak na wino jak i album na zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że lubię takie dodatki, my mamy kieliszki do wina ze swoimi nickami z gry, w którą właściwie od zawsze razem graliśmy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super propozycje. Ja sama kupiłam ta tace do jedzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem przekonana, że taka spersonalizowane pamiątka będzie udanym prezentem na lata. My u siebie w mieszkaniu mamy bardzo dużo obrazów na płótnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger