"Siła przyciągania. Sidła" (tom 2), Agata Sobczak

 

  "Sidła" to pierwszy tom serii Agaty Sobczak, który czytałam dawno temu, a teraz udało mi się przeczytać kolejny "Siła przyciągania". Historia młodych ludzi, których połączył układ wspólnych chwil w łóżku. Miłosny trójkąt wymknął się spod kontroli i wywołał huragan.
  "Siła przyciągania" jest ściśle powiązana z pierwszym tomem Sidła i należy go przeczytać, aby odnaleźć się w całości. Recenzja zawiera spojlery z pierwszego tomu.

  Mia wybiera Masona i to z nim tworzy związek. Luk zostaje sam, czuję się odrzucony i jego stosunki przyjacielskie z Mią i Masonem stają się napięte. Kiedy Mason wyjeżdża na kontrakt, prosi przyjaciela o opiekę nad Mią. Dziewczyna zostaje sama, a jej uczucia szaleją. Tęskni za ukochanym, nie wie co czuje do Luk'a, a ten jest blisko. W tle czai się niebezpieczeństwo, które dodatkowo dokłada dziewczynie stresu. Czy związek na odległość przetrwa? Czy Luk wykorzysta szansę i zbliży się do Mii? Jak wpłynie na ,całą trójkę ich układ?
  "Siła przyciągania" pokazuje codzienne życie, dylematy, problemy i miłosne perypetie trójki przyjaciół. Ich układ wspólnego sexu zniszczył życie Mii, wpłynął na ich relacje, a gdy uczucia wzięły górę, rozłamał przyjaźń. Książka pokazuje ich losy, które są burzliwe i zaskakujące. Młodzi dorośli ludzie, a zachowują się jak młodziaki, które same nie wiedzą, czego chcą. Ich pożądanie odbiera im rozum, co komplikuje wiele spraw. Książka zawiera mniej opisów zbliżeń, jest grzeczniej i spokojniej, a mimo to całość jest gorąca. Lekkość pióra i styl pisania autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i przyjemnie. Jeśli macie ochotę na gorący romans w trójkącie, to ta seria idealnie się nada i sprawi, że miło spędzicie czas.Czytacie książki, gdzie występują „trójkąty”?

 

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Pascal (prezent)

1 komentarz:

  1. Rzadko sięgam po tego rodzaju książki, ale w wakacje chętnie zrobię wyjątek. Nigdy jeszcze nie czytałam o miłosnym trójkącie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger