3 propozycje perfum na wiosnę

 

 Wiosna, wiosna ciepła i radosna! Cieszę się, że wiosna wreszcie do nas zawitała. Kwitną kwiaty, ćwierkają ptaki, jest słońce i od razu więcej energii do działania. Wraz ze zmianą pogodowej aury zmieniam perfumy. Chętniej sięgam po zapachy świeże, kwiatowe, delikatne i pobudzające. Poznaj moje typy zapachów na najbliższy czas.

 

Ma Vie Pour Femme Florale Hugo Boss

  Perfumy Ma Vie Pour Femme Florale to pierwszy zapach, który przychodzi mi na myśl, kiedy myślę o wiośnie, a jednocześnie nie do końca chce rozstać się z otulającymi aromatami. Nietuzinkowa kompozycja z zapachem kwiatu kaktusa, który rozpoczyna taniec nut zapachowych. W środkowej części znajdują się kwiatowe zapachy, gdzie wyczuwalna jest róża, jaśmin i frezja. Na zakończeniu znajduje się otulają kompozycja łącząca w sobie zapach bursztynu i drzewa sandałowego.

Chloe Chloe

  Perfumy, które w swoim zestawieniu mają aromat magnolii już na początek mają u mnie punkt. Bardzo lubię ten zapach, kojarzy mi się z wiosną i gdy go czuję wyobraźnia pokazuje mi piękny krzew obsypany kwiatami magnolii. Takie skojarzenie mam przy zapachu Chloe. Perfumy na początku otaczają słodkim aromatem kwiatów, którym zmienia się na pudrowy delikatny i subtelny, ale nadal pełen świeżości. Koniec jest otulający i ciepły jak szal na wiosenny chłodny wieczór.

Eve Truth Avon

  Trzeci zapach to perfumy z Avon, które przypomniały mi o sobie kilka tygodni temu. Idealna kompozycja w mojej ocenie na wiosnę. Początek zapachu to porzeczki, coś delikatnie słodkiego i świeżego. W środku króluje aromat kwiatów: piwonia, gardenia i frezja. Po ok. 2-3 godzinach wyłania się woń piżma i bursztynu. Połączenie wszystkich nut jest lekkie, całość jest spokojna, stonowana z nutą świeżości jak wiosenny ranek.

 Najlepsze miejsce w  poszukiwaniu nowych wiosennych zapachów to drogeria internetowa. Osobiście mam ochotę poznać wodę perfumowaną o zapachu konwalii, którą znalazłam właśnie w sklepie online.

Jakich perfum używacie wiosną?


Współpraca reklamowa z Agencją Afterweb

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, czas nie pozwala mi na każdy odpowiedzieć, ale wszystkie czytam i cieszę się, że zostawiasz po sobie ślad. Komentarze z linkami są usuwane.

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © Anszpi blog , Blogger